קטש: "בדיעבד יכולתי לעשות דברים אחרת"

הפועל י-ם נפרדת מהתואר. המאמן: "קשה לי לסכם את העונה"

ניר קפלן
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

הפועל ירושלים חלמה על גמר פיינל פור רביעי ברציפות. אחרי עונה מלאה בעליות ומורדות, עם לא פחות משלושה מאמנים שונים, האלופה היוצאת חשבה שהסוף יכול להיות מתוק, אבל האדומים כשלו ברגע האמת, הפסידו 80:76 להפועל חולון וייראו את הגמר ביום חמישי מהבית.

 • דאבל טים: חולון בגמר עם 76:80 ענק על ירושלים
 • צפו: רייס ג'וניור ופניני התחבקו לאחר הניצחון
 • מדיקסון ועד רייס: מפגשי העבר בין מכבי ת"א לחולון
 • טייק 2: כל השאלות לקראת הגמר הגדול
 • צפו במהומה: עימות בין מאבטחים לאוהדי חולון
 • "הגנתית בחצי הראשון לא היינו טובים", אמר מאמן הקבוצה עודד קטש, "התקפית היינו פזיזים מדי וניסינו לכפות כל מיני דברים. היינו צריכים להיות יותר חכמים במשחק שלנו, אבל כל הקרדיט לחולון ששיחקו מצוין. רק ברבע הרביעי ייצבנו את ההגנה ועשינו דברים שאפשרו לנו לחזור לעניינים. זה מאכזב, אבל זה המצב".

  "בדיעבד הייתי יכול לעשות דברים אחרים", הוסיף המאמן, "אבל זה נכון לגבי כל משחק שבו הפסדתי בקריירה. הרגשתי שצריך לייצב את המשחק הגנתית, זה היה הבסיס להחלטות שלי ובגלל זה הלכתי עם הרוטציה המסוימת הזאת. יש מערכת נפלאה בירושלים, אנשים חכמים. אין לקח אחד מהעונה הזאת, יש הרבה. אנחנו נפיק אותם. קשה לי לסכם עכשיו את העונה".

  "זה מאכזב מאוד להפסיד בחצי הגמר", סיפר ג'רום דייסון שסיים עם 18 נקודות, "איבדנו הרבה כדורים וזה חלק מהמשחק. המשחק הוכרע ממש על דברים קטנים. הגנה, עבירה פה עבירה שם. בסופו של דבר הם ניצחו ואנחנו לא. אני לא חושב שהיתה לנו בעיה באנרגיות. אני לא יודע למה לא הצלחנו לנצל את היתרון שלנו בעומק. אני אנוח עכשיו בפגרה וזהו. לא חושב על העונה הבאה".

  האדומים נפרדים מהתואר (אלן שיבר)
  האדומים נפרדים מהתואר (אלן שיבר)
  "המשחק הוכרע על דברים קטנים". דייסון (אלן שיבר)
  "המשחק הוכרע על דברים קטנים". דייסון (אלן שיבר)