קטש: "היה חשוב לנצח". טימור: "עונה קשה"

הגארד של ירושלים אחרי גלבוע/גליל: "צריכים ביטחון"

ניר קפלן
א א א א ( שנה גודל )
צילום: מנהלת הליגה
צילום: מנהלת הליגה
תחילת כתבה

אחרי שני הפסדים, עודד קטש רשם את ניצחון הבכורה שלו בקדנציה הנוכחית בהפועל ירושלים. האדומים מהבירה גברו 84:92 על גלבוע/גליל עם חמישה שחקנים שקלעו בספרות כפולות, בראשם טרנס קינזי (19 נקודות).

"תמיד חשוב לנצח, אבל במצב שבו אנחנו נמצאים - עם כל הפציעות, זה היה מאוד חשוב", אמר קטש בסיום, "נקווה שהאוול יחזור מהר ונוכל להתקדם קדימה. בר טימור נכנס למשחק טוב, גם ליאור אליהו הגיע לזריקות שלו. זה לא נכנס, אבל לא נורא. הם עשו דבר או שניים בכדורסל וטוב שהם בצד שלך. עוד נעמוד במבחנים. קינזי אחראי להרבה הצלחות שהיו פה בתקופה שהוא שיחק. זה לא מתבטא רק בנקודות. זו הרוח, הדיבור, המחוייבות והיכולת שלו לשמור, ואנחנו צריכים את זה".

בר טימור שסיים עם 16 נקודות, הוסיף: "קצת הסתבכנו. פתחנו את המשחק טוב ואז התעייפנו, מה שקורה לנו הרבה לצערי. הם חזרו והראו אופי. אני שמח שסוף סוף ניצחנו, כמה שזה היה קשה. אנחנו עוברים עונה קשה ומורכבת, ואנחנו צריכים את הביטחון. חזרתי לעצמי היום ואני מקווה להמשיך ככה".

"נקווה שהאוול יחזור מהר". קטש (מנהלת הליגה)
"נקווה שהאוול יחזור מהר". קטש (מנהלת הליגה)
"זה היה קשה". טימור (מנהלת הליגה)
"זה היה קשה". טימור (מנהלת הליגה)

בצד המפסיד, אריאל בית הלחמי אמר: "קשה לי לדבר. אני מקווה שהפציעה של (יחזקאל) סקוורר לא חמורה, אנחנו מתפללים בשבילו. הוא נפצע בברך, קשה לאבחן כי זה מאוד נפוח וכואב. נקווה לטוב".

על המשחק עצמו אמר המאמן: "היה צמוד, שמנו את הכל על המגרש. סל אחד שלהם הכריע את הסיפור. דייסון קיבל רווח שהוא לא היה צריך לקבל. זו זריקה גדולה. במחצית השניה שיחקנו את המשחק שלנו. היינו טובים בשני הצדדים. התוצאה בסוף משקרת. היינו קצרים בסוף".