ישראלי העפיל למוקדמות אליפות העולם בפיפ"א 19

עשה לנו כבוד: רועי פלדמן בן ה-17 ינסה לעלות ל-eWorld Cup

תגיות: fifa 19

מתן בן ישי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבהעל רועי פלדמן כתבתי לראשונה ממש בסוף דצמבר האחרון: הנער שבאותה תקופה עוד לא היה בן 16 והפך להיות הישראלי הראשון שסיים במקום 60 בעולם בדירוג ה-FUT Chmapions העולמי. ובכן, כמעט שנה חלפה מאז, ורועי לא הסתפק במקום השישים. הוא היה חייב להגיע גבוה יותר.

השחקן הצעיר הצליח לטפס בסולם הדירוגים, ומאז תשעה חודשים אחר כך, הוא כרגע מתמודד מבין 16 הפיינליסטים בטורניר License Qualify Event: טורניר רשמי של חברת EA בפיפ"א 19 שיתקיים חודש הבא ב-18.12. דרך זכיה בטורנירים אלה יכולים הזוכים להשתתף בסוף השנה בטורניר ה-eWorld Cup היוקרתי שמתרחש כל שנה וקובע מי אלוף העולם במשחק לאותה שנה.

 המערכים המועדפים עליו הם 4-3-2-1 או 4-2-3-1 לפי הצורך, וזהו ההרכב שאיתו הוא העפיל לגמר.

למי שחושב שרועי מבזבז את הזמן שלו, אז אולי תופתעו לשמוע שרועי גם מצליח להפוך את התחביב להכנסה קטנה מהצד עם זכיה בטורנירים וכו', ואפילו בדיבורים וגישושים לחתימה בקבוצת eSports בחו"ל, כדי שיוכל לקבל שכר באופן קבוע ואולי אפילו לקבל תואר "שחקן מצטיין" בעתיד. למרות שרועי הוא הישראלי הראשון שייצג את ישראל בטורניר בסדר גודל ענק שכזה, נכון לעכשיו ענף ה-eSports עוד לא מוכר בארץ כענף ספורטיבי. וחבל. אולי היינו מקבלים את מירי רגב דומעת בזמן שאנחנו שומעים את התקווה על זירת EA.
הוסף תגובה