החל ב-1.5 מיליון שקל: מותג בנטלי נחת בישראל

אורכיד ספורטס קארס משיקה היום לראשונה בישראל את דגמי בנטלי היוקרתיים. בתפריט: בנטיאגה, קונטיננטל GT וחווית רכישה אקסלוסיבית

תגיות: בנטלי

מערכת עולם הרכב
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבהבאירוע שהתקיים היום (חמישי) בהרצליה פיתוח חנכה חברת 'אורכיד ספורטס קארס' את השקת מותג בנטלי בישראל. חברת הרכב הבריטית, שתחגוג בשנה הבאה 100 להווסדה, מגיעה לארץ עם כל חווית השירות והרכישה של 'בנטלי מוטורס' העולמית, בכלל זה חבילות אבזור נרחבות, אופציות יוקרתיות בתשלום, שירות טכני ברמה בינלאומית והבטחה למלא אחר כל חלומותיהם של לקוחותיה. רוברט אנגסטלר, מנכ"ל בנטלי מוטורס אירופה, התייחס לפתיחת האולם ואמר: "זהו יום גדול עבור בנטלי בישראל. יחד עם היבואן הרשמי החדש, אנו יכולים לוודא שהלקוחות שלנו יזכו לחוויית בנטלי ייחודית".

אולם התצוגה של בנטלי נבנה בהתאם לדרישות היצרן ובשיתוף אורכיד ספורטס קארס, המייבאת לישראל גם את מותג פורשה. גיא מיוחס, מבעלי היבואנית: "אורכיד ספורטס קארס שמחה להודיע על שיתוף הפעולה עם בנטלי מוטורס ומודה על האמון התמיכה והבחירה בנו כנציגים רשמיים של מותג בנטלי בישראל. עוד הוא אומר כי "נוכחנו לדעת שיש בו מקום למותג יוקרתי זה. אנו צופים שיתוף פעולה ארוך טווח ופורה עם בנטלי".

בהדרגה, תשווק בנטלי בישראל את כל רכבי המותג, בהם פליינג-ספר, מולסאן ורכבי הספורט GT המפוארים על כל מהדורותיהם (כולל במכסה מוגבלת). אולם לפחות בשלב הראשוני, שני דגמים מובילים יזניקו את דרכה של בנטלי במחוזותינו: רכב הכביש-שטח בנטיאגה המבוסס בחלקו על מכלולים של אאודי ו-פורשה ורכב הטורינג קונטיננטל GT בגרסת W12.
אולם בנטלי בהרצליה (צילומים: רונן טופלברג)
אולם בנטלי בהרצליה (צילומים: רונן טופלברג)
הבנטיאגה, רכב כביש-שטח ל-5 נוסעים, מצויד במנוע שמונה צילינדרים טורבו כפול בהספק מרבי של 550 כ"ס ב-6,600 סל"ד ו-78.5 קג"מ הזמינים מ-1,960 סל"ד. בחיבור אל תיבת הילוכים אוטומטית 8 מהירויות והנעה כפולה, הוא יאיץ ל-100 קמ"ש ב-4.5 שניות ועד 254 קמ"ש מבוקרים אלקטרונית. ברשימת האבזור (החלקית, כמובן) אפשר למצוא מתלי אוויר, חבילות עץ מהודרות, חישוקי 21 אינץ' ייחודיים, שמשות כפולות מבודדות חום ורעש, גג פנורמי ושלל מערכות הגנה אקטיביות. מחירו בישראל: 1.575 מיליון שקלים. חבילת הרחבה – עוד 220 אלף שקל.

ה-GT לה ארבעה מושבים, חמושה במנוע עם תריסר צילינדרים בנפח 6.0 ל' כפול מגדשי טורבו. כאן התפוקה עומדת על 635 כ"ס ב-5,000 סל"ד ו-91.8 קג"מ הזמינים מ-1,350 סל"ד. תיבת הילוכים אוטומטית (דו-מצמדית) מאיצה בגלגלים האחוריים ל-100 קמ"ש בזמן של 3.7 שניות. מפרט המכונית כולל שימוש בצג ראשי 12.3 אינץ', מערכות בטיחות מתקדמות, ריפודי עור ועוד רכיבים יוקרתיים שקצרה היריעה מלפרט. מחירו בישראל – 1.77 מיליון שקלים. חבילת הרחבה – 210 אלף שקל.
בנטלי בנטיאגה
בנטלי בנטיאגה
בנטלי GT
בנטלי GT
זה כביש שטח או ארמון?
זה כביש שטח או ארמון?
בתוך חלל הנוסעים של מכונית ה-GT
בתוך חלל הנוסעים של מכונית ה-GT

כל מכוניות בנטלי מיוצרות בבריטניה. לדברי המותג, היקף המסירות השנתי עומד על כ-11 אלף יחידות. על פי היבואנית המקומית, הצפי הוא למסירת כ-20 כלי רכב בשנה בישראל. עוד אומרים, כי מסגרת האחריות היא ל-3 שנים עם אפשרות הרחבה בתשלום ל-5 שנים. מרכז השירות של בנטלי בישראל הוקם בסמוך ליבואנית פורשה, והינו מותאם לטיפול בכל כלי הרכב של המותג הבריטי.

צפו: אנחנו מבקרים באולם התצוגה החדש של בנטלי בהרצליה.

כמה זה עולה לנו?
כמה זה עולה לנו?
הוסף תגובה