קורצקי: "הפועל לחוצים, ננסה לנצל את זה"

מאמן רעננה לקראת המשחק בשבת: "באים עם שאיפות לנצח"

גיל לוין
גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

לאחר ההפסד הדרמטי במחזור הקודם, בהפועל רעננה עסקו בשבוע האחרון בעיקר בחיזוק בפן המנטאלי. הבוקר (חמישי) פתח אשר אלון, בעלי הקבוצה, את האימון בשיחת מוטיבציה במטרה להרים את המורל ולהחזיר את האמון בשחקנים לקראת המשחק מול הפועל תל אביב, שייערך ביום שבת באצטדיון המושבה.

כזכור, רעננה לא הצליחה לשמור על התיקו במחזור האחרון מול היהלומים מנתניה, וספגה שער בתוספת הזמן. במבט לאחור, מנחם קורצקי מודה כי בוצעו טעויות בניהול המשחק, וטוען כי הופקו הלקחים: "אני חושב שלשם שינוי הבנו והפנמנו איפה טעינו, גם מבחינת הצוות המקצועי וגם מהצד של השחקנים. לא היינו צריכים להמר על כל הקופה, במיוחד לא במשחקים כאלו".

בינתיים, המאמן לא נראה מודאג במיוחד לקראת המפגש עם האקסית: "אני חושב שיש לנו סיכוי שווה מול הפועל תל אביב. הליגה מאד שוויונית ורואים את זה בכל משחק, אי אפשר לצפות מה יקרה. אנחנו באים עם שאיפות לנצח ואני בטוח שגם ביכולת אנחנו מסוגלים לכך. הפועל תל אביב הוא מועדון גדול שנמצא בלחץ תמידי, שלפעמים גם פוגע בו. אנחנו ננסה לנצל את זה ולבוא יותר רגועים ושקולים".

כמו כן, קורצקי התייחס גם לקצב צבירת הנקודות של הפועל תל אביב ביחס לזה של רעננה: "אני חושב שבשני המקרים כמות הנקודות לא תואמת את היכולת. אני יכול להעיד את זה עלינו, וראיתי גם משחקים של הפועל תל אביב - שעם טיפת מזל הם כן היו משיגים יותר ניצחונות, אותו הדבר כמו ברעננה".

שחקני רעננה, רוצים לתקן אחרי נתניה (אלן שיבר)
שחקני רעננה, רוצים לתקן אחרי נתניה (אלן שיבר)
הוסף תגובה