אבוקסיס: "לא יכולתי לעזוב, זה מעבר לכסף"

מאמן בני יהודה: "הדיבורים על חיפה ובית"ר לא השפיעו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בני יהודה במומנטום נפלא ומקווה להמשיך אותו גם בשבת, במשחק חוץ מול הפועל חיפה המתחדשת של שרון מימר. הכתומים השיגו 13 מ-15 הנקודות האחרונות ורחוקים רק שלוש נקודות מהפועל חדרה, שמדורגת במקום השני.

לקראת המפגש בסמי עופר, התייחס יוסי אבוקסיס לתקופה הטובה בקבוצה: "אני מרגיש שאנחנו מגיעים מוכנים ורעבים למשחקים. מתחילת העונה אנו משתדלים להגיע באותה רמת מוכנות לכל משחק. יש כאן הרבה שחקנים צעירים רעבים, שרוצים להוכיח את עצמם בכל משחק. גם השחקנים הוותיקים שלנו משחקים עם המון תשוקה ומחוייבות. בסך הכל אני מרוצה מהגישה שלנו למשחקים, אבל אם לא נמשיך ככה, אז לא עשינו כלום".

הרוח הצעירה בבני יהודה נתנה את הבמה לשחקנים כמו ירדן שועה ומאוויס צ'יבוטה, המאמן אמר על כך: "הרבה שחקנים שלנו עשו התקדמות השנה ואני מאוד שמח עבורם, כי הם עובדים קשה מאוד בשביל זה, בכל יום ובכל אימון. זה לא משהו שבא מעצמו. מגיעות מחמאות לשחקנים שלי, אבל הם יודעים שברגע שמסתיים המשחק אנחנו 'מנקים' אותו ומתחילים לחשוב על המשחק הבא".

"הרבה שחקנים עשו התקדמות השנה, זה לא בא מעצמו"
"הרבה שחקנים עשו התקדמות השנה, זה לא בא מעצמו"
על היריבה שמחכה לו הוסיף: "הפועל חיפה היא קבוצה עם הרבה מאוד שחקנים טובים ומסוכנים. נצטרך להיות במיטבנו בשביל לחזור עם הנקודות. סביר להניח שהם יגיעו עם ביטחון אחרי ניצחון יפה במחזור הקודם. מצד שני, גם אנחנו מגיעים אחרי משחק טוב. יהיה משחק קשה".

כעת, כשבית"ר ירושלים ומכבי חיפה כבר מינו מאמנים, אולי יהיה יותר שקט בבני יהודה? "זה לא משנה. ברגע שקיבלתי החלטה אני ממש לא מתכוון לזגזג. אני שלם עם ההחלטה שלי. יש כאן הרבה מאוד אנשים שכיף לי איתם, יש כאן אנשים שהיו איתי גם בימים פחות טובים וזה ממש לא יהיה פייר מבחינתי לקום וללכת באמצע. אני שמח על ההחלטה שלי. לפני שבועיים היה דיבור על בית"ר ירושלים - כולם חשבו שזה יפגע בהכנות שלנו, והגענו מוכנים. בשבוע שעבר היו דיבורים על מכבי חיפה - אנשים אמרו שזה ישפיע עלינו, וזה לא השפיע".

אבוקסיס לא הסכים "לנטוש" את המועדון באמצע העונה: "יש לנו מערכת מאוד יציבה בכל הנוגע להנהלה והצוות המקצועי. אני שמח להיות פה, אני גאה להיות כאן. לא יכולתי לעשות מהלך כזה לאוהדים שלנו, לשחקנים שלי ולברק באופן אישי. יש דברים שהם מעבר לכסף".
"לא יכולתי לעשות מהלך כזה לאוהדים שלנו" (אלן שיבר)
"לא יכולתי לעשות מהלך כזה לאוהדים שלנו" (אלן שיבר)
הוסף תגובה