סימן לבאות? בן שהר מחוץ לסגל הפועל ב"ש לאשדוד

החלוץ המאוכזב מעוניין לעזוב למכבי ת"א, אבל כדי שזה ייקרה האלופה תצטרך להשלים את שכרו. גם גיא מלמד, שצפוי לעבור לנתניה במסגרת עסקת סבע, לא יכלל ב-18 של בכר

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בדרך החוצה? בן שהר לא נכלל בסגל של הפועל באר שבע למשחק מול מ.ס. אשדוד מחר (שבת) באצטדיון הי"א. החלוץ, שמאוכזב ממעמדו, מעדיף לעבור למכבי ת"א בינואר, אבל אם האלופה לא תשלים את שכרו הוא לא יעזוב. שהר חתם על חוזה חדש במסגרתו אמור להשתכר כ-480 אלף דולר בעונה לעוד ארבע שנים מעבר לעונה הנוכחית.

אריק סאבו, שחתם רק אתמול, קיבל ליווי לאורך כל האימון ממאור מליקסון וצפוי כבר לערוך בכורה במשחק מול אשדוד. הסלובקי צפוי לשחק לצד ג'ון אוגו שחזר מהמשימות שלו בנבחרת ניגריה וחנן ממן ישוב גם הוא ל-11. מאור מליקסון נייג'ל האסלביינק ועדן בן בסט ישלימו את השלישיה הקדמית. אגב, גם גיא מלמד, שצפוי להצטרף למכבי נתניה, לא בסגל.

אריאל הרוש ושיר צדק כשירים ויפתחו, לואי טאהא לא בסגל ונדמה כי מרוהאן קבהא יפתח לצידו של צדק במרכז ההגנה. בעמדת המגן השמאלי תורגל מתן אוחיון נוכח העובדה כי מיחאי קורהוט עדיין לא כשיר לחלוטין אבל ייתכן שינוי בעמדה הזו אם המאמן יחליט לפתוח במערך של שלושה בלמים.

"עכשיו עם כל החיזוקים נהיה קבוצה הרבה יותר עוצמתית", אמרו שחקני ב"ש שנפרדו בצער מדן איינבינדר שעבר לבית"ר ירושלים. בפורומים השונים של האוהדים הודו השחקנים לאיינבינדר על התקופה במועדון. חאתם עבד אלחמיד עשוי להיות בסגל אחרי תקופה ארוכה של פציעה שרירי הבטן.

הרכב משוער: אריאל הרוש, בן ביטון, שיר צדק, מרוהאן קבהא, מתן אוחיון, ג'ון אוגו, אריק סאבו, חנן ממן, מאור מליקסון, נייג'ל האסלביינק, עדן בן בסט.

גם מלמד מחוץ לסגל (דני מרון)
גם מלמד מחוץ לסגל (דני מרון)
הוסף תגובה