הושג סיכום: זועבי יעבור לאחי נצרת בהשאלה

השוער פגוע מק"ש. שרצקי: נישאר רגועים גם אם נפסיד לנתניה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הפועל קריית שמונה השיגה אמש (חמישי) חיזוק כפול: ואלון חאמדי ודזיוגס ברטקוס. בשורות הצפוניים חיפשו מחליף לנייג'ל האסלביינק והקשר האלבני, שנחת הלילה בישראל, יצטרך להיכנס לנעליים גדולות, זאת למרות שהעמדה שלו מעט שונה מזו של האקס שעבר להפועל באר שבע.

מעבר לכך, ההחתמה של ברטקוס הביאה לעזיבתו הצפויה של מהדי זועבי. ק"ש ואחי נצרת הגיעו לסיכום עבור השוער, שיעבור בהשאלה לקבוצה מהלאומית אחרי שיעבור בבקרה. עדיין לא ברור אם זועבי יהיה בסגל למכבי נתניה.

רק לפני כשבוע קיימו קרוביו של זועבי שיחה עם הנהלת ק"ש ובה נאמר להם כי הוא ימשיך לקבל קרדיט, ולפני כחודש הצהיר איזי שרצקי כי אין בכוונתו לצרף שוער, אך בין לבין נערכו שיחות עם מכבי חיפה בנוגע לאוהד לויטה. "בטוח שזועבי פגוע מאוד, מצד אחד הבטיחו לו שהוא יקבל קרדיט ופתאום מנחיתים עליו שוער זר", אמר אחד משחקני קריית שמונה.

בעונה שעברה קיבל זועבי הזדמנות לאחר פציעתו של איתמר ניצן והציג יכולת טובה. בקיץ נאמר לשוער שיקבל תמיכה, אבל בדיעבד התגלה שהיא נמשכה בדיוק שני מחזורים.

מי יעזוב: זועבי או עמוס? (אנצ'ו ג'וש - סוכנות ג'יני)
מי יעזוב: זועבי או עמוס? (אנצ'ו ג'וש - סוכנות ג'יני)

ברטקוס בן ה-28 נחת הערב בישראל. הרזומה של הליטאי לא מרשים במיוחד וכולל שהות בליגה הבלארוסית, נדידה בין קבוצות בכדורגל הליטאי, חצי עונה בפולין בה רשם שבע הופעות וכמעט ירד לליגה השנייה וכן שנה בליגה במלטה שנחשבת לאחת החלשות באירופה. את העונה בז'לגיריס קובנה הוא פתח עם ספיגת חמישייה נגד סביליה במוקדמות הליגה האירופית.

נראה שפתיחת העונה המגמגמת והיכולת הירודה הביאה את אחד הבעלים הוותיקים בכדורגל הישראלי, איזי שרצקי לבצע שינוי בזק שתוצאתו תתברר בהמשך. הבעלים מצדו טוען: "חיים סילבס, אני והשחקנים רגועים ונשאר כאלה אם ננצח ואם נפסיד". לכולם ברור שלאחר ששרצקי ביצע שינוי בעמדת השוער, אם לא יהיה שינוי ביכולת ובתוצאות, השינוי הבא עשוי להיות בעמדת המאמן.

בסיטואציה שנוצרה לא ברור מי יעמוד בין הקורות במשחק בראשון נגד מכבי נתניה. עד אז צפוי ברטקוס לעבור בבקרה, אך יהיה זה הימור גדול של שרצקי וסילבס להעניק לו את אפודת השוער לאחר אימון אחד בלבד. עד המשחק צפויים זועבי או עמוס לעזוב את ק"ש.

שרצקי רגוע (אנצ'ו ג'וש - סוכנות ג'יני)
שרצקי רגוע (אנצ'ו ג'וש - סוכנות ג'יני)
הוסף תגובה