מכבי ת"א בוחנת אפשרות לצרף את איתמר ניצן

טרם הוגשה הצעה לשהר. אצילי, שכטר ועטר יפתחו מול רעננה

תומר לוי
תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

מכבי ת"א בוחנת את האפשרות לצרף את איתמר ניצן כשוער נוסף לסגל. זה לא סוד שהצהובים מחפשים גיבוי לפרדראג ראיקוביץ', כשלאחרונה ניסו להחתים את גיא חיימוב ויואב ג'ראפי. אם אכן ניצן יגיע זה יהיה בהעברה חופשית.

מכבי ת"א עדיין לא הגישה הצעה רשמית לבן שהר ולא פנתה גם לבאר שבע. דבר אחד ברור: היא לא תיקח את החוזה שלו לחמש שנים שמוערך ב-480 אלף יורו לעונה. אם בן שהר ירצה לעבור הוא יצטרך לקצץ בשכרו וכן לחתום על חוזה קצר טווח. בשלב הזה, לא ריאלי שב"ש תשתתף בשכרו, כפי שרצתה לעשות עם בית"ר ירושלים.

במקביל בוחנים במכבי ת"א שחקנים זרים חופשיים לעמדה הזו. בשלב זה, מתן חוזז נשאר בקבוצה, אך אם יגיע שחקן התקפה עד תום מועד העברות הוא צפוי לעזוב.

עומר אצילי, אלירן עטר ואיתי שכטר צפויים לפתוח בהתקפה נגד הפועל רעננה, כאשר שחר פיבן וז'איר אמאדור עשויים לעלות כבלמים. מאור קנדיל יחליף את דסה כמגן ימני ואופיר דוידזאדה את אנריק סבוריט בצד שמאל. שרן ייני ודור פרץ יקבלו מנוחה.

ההרכב המשוער: פרדרג ראיקוביץ'; מאור קנדיל, שחר פיבן, ז'איר אמאדור, אופיר דוידזאדה; דן גלזר, רוסלן ברסקי, אייל גולסה (אבי ריקן); עומר אצילי, אלירן עטר, איתי שכטר.

יפתח מול רעננה. שכטר
יפתח מול רעננה. שכטר
הוסף תגובה