חביבו חתם לעונה במכבי פ"ת, בניון יישאר

החלוץ ירוויח כ-200 אלף יורו. אלישע יפתח עם שלושה בלמים

תגיות: מכבי פ

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

חביב חביבו חתם היום (שישי) רשמית במכבי פ"ת עד סיום העונה עם אופציה (של הקבוצה) לעונה נוספת. סוכנו של השחקן, פרנק בלחסן, נחת בישראל ובפ"ת חיכו לו כדי לחתום על החוזה במסגרתו החלוץ ירוויח 200 אלף יורו. חביבו לא התאמן בחודשים האחרונים וההערכה היא שרק בתוך כמה שבועות הוא יחזור לכושר כשעד אז ינסה לתמרן אלישע לוי לגבי תפקיד החלוץ. על מועמדות החלוץ פורסם לראשונה בערוץ הספורט.

בעקבות הפציעה של מנור סולומון שסובל מנקע בקרסול ויחמיץ את המשחקים מול הפועל חדרה ומכבי חיפה, עושה רושם שהמאמן יעלה מחר למשחק במערך של שלושה בלמים. ישנה אפשרות שברגע האחרון יוותר אלישע לוי על עומר דנינו ויכניס להרכב את דידייה ברוסו, אבל העבודה שהקשר לא התאמן בימים האחרונים בגלל כאבים בשרירי עשויה לגרום לכך שלא יפתח.

במועדון טענו הבוקר כי רק בואו של גיא מלמד שעובר ככל הנראה למכבי נתניה היה גורם לכך שסיכוייו של יוסי בניון לעזוב לבית"ר היו עולים אבל כרגע נראה שאין דרך שהקשר הוותיק יעזוב. השחקנים אגב מרוצים: "לנו היה מאוד חשוב שיוסי יישאר, נקווה שהסיפור איתו לא יפגע בו ובנו עכשיו". 

לוי הקרין לשחקנים את הטעויות במשחק האחרון מול בני יהודה ובעיקר דיבר על המחצית הראשונה הרעה. בוידאו הראה המאמן את המרחקים העצומים שהיו בין חולייה אחת לשנייה והתנועה הלא נכונה של שחקנים. "זה היה משחק שתי מחציות שונות ואסור לנו להיראות כמוש נראינו במחצית הראשונה. בלי סדר ובלי ארגון".

הרכב משוער: צחי גיגי, עודד אלקיים, ז'והאן מרסיאל, תומאס סיבוק, עומר דנינו (דידייה ברוסו) נאור פסר, רומאריו פירס, מוחמד סרסור, גידי קאניוק, יוסי בניון, לידור כהן.

הצטרף רשמית. חביבו (צילום: מכבי פ"ת)
הצטרף רשמית. חביבו (צילום: מכבי פ"ת)
"חשוב שיוסי יישאר"
"חשוב שיוסי יישאר"
הוסף תגובה