"העסקה סגורה. וואקמה ירוויח 800 אלף יורו"

דיווח: בטורקיה בטוחים שהכוכב יסכם על מעברו מב"ש לטרבזונספור בקרוב

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי ההכרזה של הפועל באר שבע כי טוני וואקמה ממריא לטורקיה לצורך התרשמות בטרבזונספור, נראה שהפרידה שלו מישראל באוויר ומדובר רק בעניין של זמן. במהלך סוף השבוע הכוכב הניגרי הגיע לטורקיה ועל פי כלי התקשורת המקומית העסקה מול האלופה הישראלית סגורה.

על פי הדיווחים האחרונים מטורקיה, וואקמה צפוי להיות מוכרז בשחקן של טרבזונספור במהלך היממה הקרובה. הוא ירוויח כ-800 אלף יורו במועדון החדש שלו, שכר שמהווה שדרוג כלכלי לעומת הכסף שהרוויח במדי הפועל באר שבע, שמוערך בכחצי מיליון יורו. בטרבזונספור הוא אמור לחבור לבן ארצו, קשר נבחרת ניגריה אוגני אונאזי. הפרידה עצמה, כידוע, צפויה להתבצע רק לאחר משחק הגומלין מול אפואל ניקוסיה. כפי שכבר פרסמנו בערוץ הספורט, הפועל באר שבע סיכמה עם וואקמה כי ישחק מול הקפריסאים ביום חמישי הקרוב ורק לאחר מכן יעזוב באופן סופי.

כזכור, עוד אתמול פורסמה ברשתות החברתיות התמונה שכביכול "מברכת" את וואקמה על הצטרפותו לטרבזונספור, אבל הודעה רשמית או הכרזה מטעם המועדון עדיין לא יצאה. בטורקיה, אגב, מחמיאים לוואקמה ועקבו אחריו גם במשחק האחרון מול אפואל ניקוסיה ביום חמישי האחרון (2:2). "וואקמה עזר להפועל באר שבע לחזור", נכתב עליו. "הוא הבקיע שער ועוד קודם סידר לחברו מניגריה ג'ון אוגו את השער הראשון".

ואם כבר בג'ון אוגו עסקינן, יהיה מעניין מאוד לעקוב אחר עתידו של הקשר הניגרי בהנחה שוואקמה אכן עוזב את האלופה לטובת טרבזונספור. אתמול, אגב, אוגו קיים וידאו צ'אט לייב עם אוהדים בחשבון האינסטגרם שלו וטען כי הוא בכלל לא יודע על עזיבה של וואקמה את הפועל באר שבע.

וואקמה בטורקיה. הפרידה באוויר (מתוך טוויטר)
וואקמה בטורקיה. הפרידה באוויר (מתוך טוויטר)
הוסף תגובה