חוגג מתחיל לעבוד: בן חיים סיכם לשנתיים בבית"ר י-ם

חיזוק ראשון לבעלים החדש: הבלם הוותיק יצטרף לאימונים. זו תהיה הקבוצה הראשונה שלו בישראל שהיא לא מכבי ת"א. גם מאור בוזגלו צפוי להגיע, נעשתה בדיקה לגבי ערן לוי

שירי אלג'ם ותומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי שעסקת מכירת בית"ר ירושלים מידיו של אלי טביב למשה חוגג סוכמה, הקבוצה מהבירה כבר מביטה קדימה והבוס החדש מתכנן מסע רכש רציני עד לתום מועד חלון ההעברות של הקיץ. הסנונית הראשונה היא צירופו של הבלם הוותיק (36), טל בן חיים, שסיים את חוזהו במכבי ת"א ומגיע כשחקן חופשי. השחקן סיכם את תנאיו לשנתיים ויחזק את ההגנה של גיא לוזון. על העניין בו פורסם בערוץ הספורט כבר בשבוע שעבר.

בן חיים הוא אחד הכדורגלנים הישראלים שרשמו את הקריירה הכי מרשימה באירופה. הבלם יצא לאנגליה בגיל 22 ושיחק לא פחות מ-11 שנים מחוץ לישראל, בעיקר בפרמייר ליג. בין קבוצותיו נכללות בולטון, צ'לסי, מנצ'סטר סיטי ו-ווסטהאם. ב-2015 הוא חזר למועדון נעוריו, מכבי ת"א. במדי הנבחרת רשם בן חיים 96 הופעות וכבש שער אחד.

בנוסף, כפי שכבר פרסמנו בערוץ הספורט, מאור בוזגלו צפוי להצטרף לסגל של הקבוצה מהבירה בקרוב. הקשר, שמתאושש מקרע נוסף ברצועה הצולבת ועבר שני ניתוחים בחצי השנה האחרונה, מכיר את חוגג עוד מימיו כשחקן הפועל ב"ש ואמור להתאחד איתו כעת בבית"ר ירושלים.

מתכנן מסע רכש רציני. חוגג
מתכנן מסע רכש רציני. חוגג

חוץ מבן חיים ובוזגלו, שנחשב למטרת העל של בית"ר ירושלים מבחינת חיזוק, שם נוסף שבא בחשבון ועשוי לחזק את הסגל של המאמן גיא לוזון הוא שחקן הפועל באר שבע, מיחאי קורהוט, שלא נמצא בתכניות של האלופה ועדיין מחפש קבוצה חדשה שתקלוט אותו.

הבשורה הגדולה באמת עבור אוהדי בית"ר ירושלים היא בעניין עידן ורד. הקשר, שסומן כמי שיעזוב בוודאות למכבי חיפה בעקבות המצב הכלכלי הקשה שנוצר וחוסר הוודאות תחת אלי טביב, ימשיך בקבוצה ויהווה בורג מרכזי במערך של לוזון. בבית"ר, אגב, יעקבו גם אחר מצבו של ערן לוי וינסו לצרפו ממכבי נתניה, שכידוע לא חפצה בו.

נציגיו של חוגג מאמינים שהתלכיד הקיים, בתוספת השחקנים שצוינו יחד עם המאמן גיא לוזון, עשוי להוביל לקבוצה מקצועית טובה. אחרי שהקבוצה תועבר באופן סופי ורשמי לידיו, הבעלים החדש יתרכז במאמצים לחזק את הקבוצה עד תום מועד חלון ההעברות.

התחנה הראשונה שלו בישראל שהיא לא מכבי ת"א (האתר הרשמי של מכבי ת"א)
התחנה הראשונה שלו בישראל שהיא לא מכבי ת"א (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

 

הוסף תגובה