"לוזון עוד לא חווה קמצוץ ממה שמצפה לו"

אלי כהן ל-5 באוויר: "לא מאחל לאף מאמן את מה שאני עברתי. אם הקבוצה תהיה בסכנת ירידה, יהיו לכם אלפים ברחובות. תראו מה קרה כשהיה את עניין הצ'צ'נים. זו קיצוניות שאנשים לא מבינים"

תגיות: 5 באוויר

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אלי כהן, שהיה בעברו בשלוש קדנציות שונות מאמן בית"ר ירושלים, בעיקר לא יכול לשכוח את האחרונה בעונת 2012/13. השריף עלה לתכנית "5 באוויר", ודיבר על ההתנהלות של ראשי המועדון בעבר ובהווה, ומזהיר על ההשלכות.

"אין ספק שיש בעיות. בית"ר ירושלים סבלה מעליות וירידות מהניהול שלה. השכונה של דדש הייתה הכי יציבה והכי טובה. כמה שלעגו על דדש, בסוף זו הייתה האליפות הכי זוהרת והכי מרגשת של בית"ר. שם היו 0 בעיות".

"אני חוויתי את הצקצקנים. נכנסתי ויצאתי ממקום למקום עם משטרה. אני לא מאחל לאף מאמן בעולם את מה שאני עברתי. זה עלה לי בבריאות. לוזון עוד לא חווה קמצוץ ממה שמצפה לו בהמשך העונה. בזמני קבוצה של הפרש 4 נקודות ממאבק האליפות שיחקה עם תקציב של 10 מיליון ש"ח, ואז כשהגיעו הצ'צ'נים העסק התפוצץ".

"טביב רצה להמשיך להביא בובות, וקרע בחברות של כמו אחים בסוף הסתיימה. כולם מבינים שהקרע האמיתי הוא בין טביב לאוחנה. אוחנה היה אפוד המגן של טביב. איך שהעניינים משתנים מרגע לרגע, זה גורלה של בית"ר ירושלים. אם הקבוצה תפתח כך את העונה והיא תהיה בסכנת ירידה, יהיו לכם אלפים ברחובות. תראו מה קרה כשהיה את עניין הצ'צ'נים. זו קיצוניות שאנשים לא מבינים".

"השיחה האחרונה ביני לבין טביב? סיפרו כל מיני סיפורים על לחץ מבית הנשיא. הכל סופר, וזה לא מעניין. אמרתי לאלי: 'אתה הבאת אותי, ברגע שזה יפריע...', בסוף קמתי והלכתי אחרי שבועיים. זה כאב לי מאד".

כהן כמאמן בית"ר
כהן כמאמן בית"ר
הוסף תגובה