ק"ש לא תמהר למכור את האסלביינק לב"ש

שרצקי קבע תג מחיר של 3 מ' יורו. לויטה יגיע ממכבי חיפה?

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

עתידו של נייג'ל האסלביינק היה לא ברור במהלך רוב הקיץ. ההולנדי כיכב בעונה שעברה ומשך את תשומת הלב של הקבוצות הגדולות, בעוד איזי שרצקי לא מוכן היה לשמוע על הצעה ואף העמיד תג מחיר של שלושה מיליון יורו. נראה שהפעם הפועל באר שבע רצינית מאוד וסימנה אותו כמחליפו של טוני וואקמה, אבל בעלי הצפוניים לא ממהר לקבל כל הצעה ונראה שהמו"מ יהיה עיקש.

האסלביינק נראה מצויין במשחקי ההכנה ואף כבש צמד בהפסד למכבי חיפה בגביע הטוטו. "נייג'ל הוא שווה ערך לחצי קבוצה, אם יעזוב זו מכה מקצועית", אמר אחד מחבריו לקבוצה. בקריית שמונה ציינו בנוסף כי הבעלים השקיע כספים רבים כדי לשוב לצמרת ועזיבה של ההולנדי תפגע מקצועית.

שרצקי חיזק את הסגל הקיץ וצירף עשרה שחקנים, כשהאחרון הוא חורחה מורסיו שרשם אתמול אימון בכורה. הבלם אינו בכושר משחק והכוונה להכניס אותו לאט לאט לעניינים. מלבד זאת בק"ש נשקלת אפשרות לצרף את השוער של מכבי חיפה, אוהד לויטה. למועדון שני שוערים: מהדי זועבי וגד עמוס, מה שלא מנע מהנושא להיפסל בשלב הזה.

בכל מקרה, זועבי הפצוע לא יהיה בסגל למשחק מחר נגד הפועל חדרה בגביע הטוטו וגד עמוס יפתח לראשונה בין הקורות. חיים סילבס צפוי לשוב למערך הכולל ארבעה שחקני הגנה, כשמרכוס דיניז כמגן ימני, איאד אבו עביד במרכז ההגנה וחגי גולדנברג באגף השמאלי. בקישור צפוי המאמן לבצע רוטציה בין עומר לקאו, עדן שמיר וסמואל בראון. המגנים, יובל שפונגין ואורי מגבו עדיין פצועים וימשיכו להיעדר.

סילבס הראה לשחקני קטעי וידאו מהמשחקים האחרונים. שחקן בקבוצה אמר: "המשחק הזה חשוב בעיקר לביטחון שלנו, אבל גם מאפשר ניסוי כלים נוסף".

הרכב משוער: גד עמוס; מרכוס דיניז, איאד אבו עביד, עידן נחמיאס, חגי גולדנברג; אפונסו טאיירה, עדן שמיר (סמואל בראון), עומר לקאו; לוי גארסיה, נייג'ל האסלביינק (מוחמד שכר), שמעון אבוחצירה.

האסלביינק. לא יהיה לב"ש קל לצרפו (יוסי שקל)
האסלביינק. לא יהיה לב"ש קל לצרפו (יוסי שקל)
הוסף תגובה