שחקני הפועל חיפה התנצלו על פרשת ההודעות

קלינגר נזף, השחקנים השתכנעו. בן בסט: "לא יקרה יותר"

תגיות: ליגת העל

עינת הירש
עינת הירש
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי שמספר שחקני הפועל חיפה העידו כי אינם מעוניינים להתנצל בפני יואב כץ על פרשת ההודעות שהודלפו, הבוקר (חמישי) כבר היה להם ברור כי אין מנוס מהתנצלות על מנת לסיים את הפרשה, זאת בשל כך שיואב כץ שוהה במחנה עימם במחנה והאווירה הפכה ללא נעימה. "השיחה הזו הפכה לבלתי נמנעת,  כנראה ניאלץ לעשות את הדבר החכם ולא הצודק, להתנצל ולסיים עם זה", אמר שחקן.

עדן בן בסט התנצל בפני הבעלים באסיפת הקבוצה, אך יש לציין כי לא הסכים להתנצל בפניו קודם. בקרב השחקנים גוברת ההנחה כי הקפטן התנצל בכל זאת בשל איומיו של כץ בכלי התקשורת כי לא יאריך את חוזהו והוא בסך הכול עשה את הדבר הנכון. "אם היינו במקומו היינו עושים את אותו הדבר. כולנו מבינים שיואב באמת נעלב, אבל מדובר בקבוצה פרטית עם הומור פרטי שהודלף ללא שליטתנו ואף אחד לא פגע באף אחד בכוונה".

במועדון הוציאו הודעה בדבר האסיפה, בה דאגו לפרט את ההתנצלויות של עדן בן בסט, גל אראל וניסו קפילוטו: "באסיפת קבוצה שנערכה הבוקר במחנה האימונים בהולנד נזף מאמן הקבוצה ניר קלינגר בשחקנים בכל מה שקשור לנושא המסרונים, והסביר להם שזה פוגע בבעלים ובמועדון וכי הדברים לא ראויים. קלינגר הדגיש כי זו הפעם הראשונה שדברים יוצאים החוצה בצורה כזו מתוך הקבוצה וחדר ההלבשה ושהוא רואה את הדברים בחומרה".

לאחר מכן קם הקפטן עדן בן בסט ואמר: "אני מתנצל באופן אישי בפני יואב על הדברים שנאמרו ומתחייב שדברים כאלו לא יקרו". לאחריו דיבר גל אראל: "זה בהחלט היה מיותר ואני מתנצל על כך. אנחנו אוהבים ומעריכים את יואב". 

אחריו ניסו קפילוטו אמר: "ברור שנושא ציוד והטיפול בו אינו מעניינו של הבעלים. אנחנו חייבים התנצלות ליואב כץ ולמועדון על ההתבדחות המיותרת. אני מתנצל בפני יואב".

בהמשך האסיפה ניתח המאמן ניר קלינגר את הנקודות הטובות והפחות טובות במשחק מול אוסטנד. ביום שבת תפגוש הקבוצה את אלופת בלגיה קלאב ברוז'.

כץ. נעלב מהשחקנים (אלן שיבר)
כץ. נעלב מהשחקנים (אלן שיבר)
הוסף תגובה