"בור ענק אם לוי ילך, לא רוצה להאמין בזה"

דראפיץ' ל-"5 באוויר": "הנבחרת נושא סגור, רוני לוי יאמן"

מערכת אתר ערוץ הספורט  
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבהאחרי עונה מרשימה וללא ספק מעל הציפיות, מכבי נתניה רשמה אמש (רביעי) את התוצאה הגרועה ביותר שלה העונה, תבוסה ביתית 5:0 לבני יהודה. רגע לפני מחזור הסיום בו יתארחו אצל הפועל באר שבע, מאמן היהלומים, סלובודאן דראפיץ' דיבר ב-"5 באוויר", תוכנית הרדיו של ערוץ הספורט.

ראשית, דראפיץ' התייחס לפרישתו של ברק בדש, שנפרד אתמול מהקהל הביתי: "הייתי איתו שנתיים ועקבתי אחריו הרבה זמן לפני. אישיות גדולה, עשה קריירה נפלאה. איפה שהוא היה, הוא צמח ונהיה טוב יותר. מק"ש שלקח אליפות, בלגיה, חזר למכבי ת"א, רעננה ואיתנו שנתיים מוצלחות. הוא נגע בי ואני שמח שיצא לי לעבוד איתו. הוא דיבר איתי על הפרישה וביקשתי אותו במערכת. ישבנו עם ההנהלה ועשינו את ההחלטה שיהפוך למנהל קבוצה יחד. זה תפקיד חשוב ועוד כשיש שחקנים צעירים. אני בטוח שיעשה זאת כמו שצריך. הוא ימשיך להתאמן איתנו. האווירה איתו באימונים טובה".

על התבוסה אמר: "יש מכבי נתניה של לפני המשחק ויש נתניה אחרי המשחק. כולם שואלים. אני מנסה למצוא הסברים ויש תירוצים מפה עד להודעה חדשה, אבל לא מדברים על זה. מה שהכי מצחיק זה שאחרי ב"ש לקחנו הכי הרבה נקודות בפלייאוף העליון. שיחקנו כדורגל חיובי, אבל מה שהיה אתמול זה קשה לצפייה. זה יכול לקרות, אבל בכדורגל גם ברצלונה קיבלה חמש. שחקנים צריכים להילחם על החוזים שלהם וזה לא מובן. לא רציתי להאמין. החלק הקדמי היה אותו חלק, אבל מאחור היו אילוצים. היינו צריכים להיראות טוב יותר. אפשר להפסיד וגם אם היה 8:0 או 9:0, בני יהודה הייתה כל כך דומיננטית שאין לי הסבר לזה".
"בדש אישיות גדולה, שמח שיצא לי לעבוד איתו" (אלן שיבר)
"בדש אישיות גדולה, שמח שיצא לי לעבוד איתו" (אלן שיבר)
על סאגת החוזה של ערן לוי הוסיף דראפיץ': "כולם מדברים על העונה הבאה. שחקן חותם על חוזה ובאה קבוצה עשירה ועושה בלאגן, אומרים לו 'אתה פראייר'. לא רוצים לפתוח את החוזים. אם דיא הולך וגם ערן לוי, זה לא טוב. אמרתי את זה לאייל. הוא רוצה חוזה לשנתיים ויותר כסף, ואייל יכול לשלם, אבל לא כמו שערן רוצה. אמרתי שאני רוצה את ערן וגם אייל רוצה אותו. אם קבוצה אחרת תציע לו חוזה ענק לשנתיים-שלוש, אנחנו לא נעמוד בזה. כך גם עם דיא סבע.

"אני לא יכול להגיד להם לא ללכת. השוק הזה פרוע. אנחנו במו"מ עם ערן ורוצים אותו. נראה לאיזה גבול אפשר ללכת. אנחנו מכירים מועדונים שהלכו לקראת שחקנים ובסוף התרסקו וירדו ליגה. אנחנו שפויים, אין לנו בעל בית הכי עשיר, אבל הוא אמיד ויכול לשלם מה שאפשר לשלם. אנחנו הולכים לפי המועדון. אני לא רוצה להאמין שערן לא יהיה פה. זה יכול להיות בור ענק, אבל אף שחקן לא מעל המועדון".

מדיא סבע דראפיץ' כבר נפרד: "לצערי אני לא לוקח אותו בחשבון. כבר נגעו בו. כשעשירים שמים חוזים של 300 אלף דולר, אנחנו לא יכולים שיהיה פה בעונה הבאה. דיא שחקן העונה והוא צריך לקבל אהבה לאן שהוא ילך. אם יקחו אותו, אני מאמין שהוא עוד יכול להשתפר. אנחנו מנסים למצוא לסבע קבוצה בחו"ל ואני לא מאמין שנוכל להחזיק אותו, למרות שיש לו חוזה לעוד שנתיים. אין ספק שאת כל השחקנים אני רוצה והלוואי ויכולתי להשאיר את כל הסגל".

על אימון ישראל אמר: "הנבחרת זה נושא סגור. אני מאמין שרוני לוי יהיה המאמן. לפי מה שמתרחש זה נראה כך. הוא עבר את הדרך הכי נכונה. הכי מגיע לו. יש יותר טובים ממנו?"
"סבע יכול להשתפר, מנסים למצוא לו קבוצה בחו"ל" (אלן שיבר)
"סבע יכול להשתפר, מנסים למצוא לו קבוצה בחו"ל" (אלן שיבר)
הוסף תגובה