העירייה לא תאפשר לעכו להשתמש באצטדיון

הבלאגן אצל הצפוניים נמשך. השחקנים קיבלו משכורת חלקית

תגיות: הפועל עכו

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הצרות בהפועל עכו ממשיכות. אחרי שהעירייה דרשה מאנשי המועדון לפנות את משרדי האצטדיון והחליפה את המנעולים, כדי שלא יכנסו לשטחו, כעת היא מתכוונת לא לאפשר לה גם להשתמש באצטדיון עצמו ובמגרש האימונים.

הרקע להתרחשויות האחרונות הן החרפת העימות בין עיריית עכו לאיש החזק במועדון הצפוני, דניאל סטאנצ'ו. בעירייה טוענים כי האחרון אינו עומד בהסכם ולכן דורשים לבטלו, בעוד מקורביו של הרומני טוענים כי מבחינתו העירייה לא עמדה בהסכם בכך שהקפיאה את הזרמת הכספים והוא ממשיך בהכנות לעונה הבאה. מה שאומר שהפועל עכו תצטרך למצוא מתקן אימונים חדש וכן איצטדיון ביתי.

עובדי המועדון נמצאים כרגע במצב אירוני היות שאין להם היכן לעבוד. הציוד פונה משטח האיצטדיון העירוני בעכו, אבל טרם נמצאה חלופה ראויה. הנהלת המועדון פועלת בנושא ומנסה למצוא פתרון, כדי לחזור לתפקוד תקין.

בנוסף, שחקני הפועל עכו זועמים על כך שהתקבלו משכורות חלקיות בלבד, לאחר שהמועדון לא הצליח לגייס את כל הכסף הדרוש. "עבדנו קשה מאוד ובסיום העונה השגנו תוצאות טובות. זו דרך עגומה מאוד לצאת לפגרה", אמר אחד השחקנים. בהנהלת עכו טוענים כי ההפרש ישולם בקרוב וציינו שעד החודש שעבר, הקבוצה שילמה תמיד בזמן. המנהל המקצועי, דניאל סטאנצ'ו המריא לחופשה פרטית ברומניה.

שחקני עכו קיבלו משכורת חלקית (לירון מולדובן)
שחקני עכו קיבלו משכורת חלקית (לירון מולדובן)
הוסף תגובה