טאהה: "ברדה עוד יעזור בעתיד להפועל ב"ש"

האדומים הקליטו שיר אליפות לפני נתניה. בכר: מורידים קצת את הרגל מהגז

מערכת אתר ערוץ הספורט  
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי עליות ומורדות רבים, הפועל באר שבע תסיים את עונת 2017/18 כאלופת ישראל בפעם השלישית ברציפות והחמישית בתולדותיה. האדומים יארחו את מכבי נתניה במחזור האחרון של ליגת העל, אותה גם פגשו במשחק הראשון של העונה". האלופה הקליטה היום עיבוד לשיר האליפות משנות ה-70, שביצע במקור יוסף מוסטקי. בהקלטות השתתפו הצוות המקצועי ושחקני הקבוצה. השיר יוצג לראשונה בחגיגות האליפות ביום ראשון בערב.

"זה משחק אחרון בטרנר. רוצים לסיים טוב בטח אחרי עונה מפרכת שכזאת", הכריז ברק בכר. "נתניה הפסידה במשחק האחרון 5:0, ואנחנו צריכים להביא את הדברים שהבאנו מול הפועל חיפה. זה לא היה פשוט אחרי החגיגות ונקווה להביא את זה גם הפעם".

"השחקנים נמדדים בכל אימון, בכל משחק. יש אנשים ששיחקו טוב במשחק האחרון לכל אחד המשחק הזה חשוב. עדיין רוצים לסיים את העונה בצורה טובה".

אליניב ברדה ישים את המסך על הקריירה הארוכה והמרשימה שעבר ויקבל דקות במשחקו האחרון לפני הפרישה. "כולנו מתרגשים. אני בטוח שהוא גם. אחרי עונה כזאת. מחכים למשחק הזה", אמר בכר.

"אנחנו נחים מהעונה המתישה ומתחילים לעבוד על העונה הבאה", המשיך מאמן הפועל ב"ש. "מורידים קצת את הגז. מחכים לסיים את העונה. ממשיכים קדימה".

"מורידים טיפה את הרגל מהגז" (אלן שיבר)
"מורידים טיפה את הרגל מהגז" (אלן שיבר)
בכר בהקלטת העיבוד לשיר האליפות. בראשון הוא יוצג
בכר בהקלטת העיבוד לשיר האליפות. בראשון הוא יוצג

לואי טאהה הוסיף: "עשינו עונה טובה. אחרי כל העליות והירידות. אליפות שלישית ברצף זה הישג אדיר. כל אחד תרם את החלק שלו ולכולם מגיע קרדיט וכבוד. אני לוקח את כל הדברים הטובים לעונה הבאה. נתכונן אליה כמו שצריך".

טאהה החמיא בנוסף לברדה הפורש: "הוא האח הגדול שלנו. עוזר לכולם. אנחנו מאוד מתרגשים. שמחים שהוא איתנו, עזר למועדון להתקדם ויעזור בעתיד מחוץ למגרש".

"ליגת האלופות היא החלום של המועדון. זה אתגר גדול. צריך לשמוח לנוח ולהתכונן לעונה הבאה צריך לחשוב צעד צעד", חתם בלם הפועל ב"ש.

עונה מלאה עליות ומורדות (אלן שיבר)
עונה מלאה עליות ומורדות (אלן שיבר)
הוסף תגובה