בוזגלו: "אם חיפה תרצה אותי, אני כאן"

הכוכב בפוסט על עתידו: "המציאות עצרה הכל. עכשיו אנחנו בצומת, אני אסיר תודה לשחר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

לאורך העונה הקטסטרופלית של מכבי חיפה היו מספיק רגעים קשים, אבל הפציעה של מאור בוזגלו הייתה אחת הנקודות הכואבות ביותר. חזרתו של הכוכב הגדול הביתה נקטעה כשהוא נפצע שוב בברך, בחודש דצמבר, וגילה כי הוא סובל מקרע ברצועה הצולבת ובמניסקוס.

כעת, עדיין לא ברור אם בוזגלו ימצא את דרכו מחדש בסגל של חיפה לעונה הבאה, שצפוי לעבור שינויים מרחיקי לכת בקיץ. בינתיים, השחקן כתב פוסט אודות עתידו וביקש לעצור את סחף השמועות: "כדורגל זה מקצוע אכזרי. לא, אני לא מחפש רחמים אלא קצת הבנה ופרופורציות. חשבתי לכתוב איזשהוא סיכום עונה, אבל היא אפילו לא החלה עבורי. המון תקוות, חלומות ובעיקר רצון לקחת את הקבוצה בה גדלתי ולעזור לה לחזור למקום שאליו היא שייכת, אבל המציאות לצערי עצרה הכל. גם אותי וגם את הקבוצה שלי. רגע אחד אתה בטופ וברגע השני שרוע על מיטת בית חולים ושוב חוזר השיקום.

"תעצרו רגע ותחשבו על הלופ המסחרר הזה כשתוך כדי תנועה הביקורות לא מפסיקות, אנשים שאין להם בעיה לרמוס כל מה שבדרך בלי לחשוב לרגע שיש לי גם משפחה, אישה וילדים. בוזגלו מת? קל להגיד, אבל קשה להכיל. כדי לשרוד בעולם המטורף הזה של הכדורגל צריך עור של פיל ולנטרל את הרגש. בד בבד, אני רואה את התמיכה האינסופית שאני מקבל מהאוהדים ברחוב, ברשתות החברתיות שם אני "עוף מוזר" אבל כזה שיודע לבטא את עצמו בצורה הכי אבסולוטית שיש.

"כמה רציתי לחזור בשיא הכוח ולעזור לקבוצת נעוריי, זה בער ועדיין בוער לי בעצמות, אבל כפי שכולכם יודעים ומבינים, לא הכל תלוי בי. אני מקצוען ברמה הכי גבוהה שיש ומה שעומד לנגד עיניי זה השיקום והחזרה למגרשים שאין לי צל של ספק שאחזור טוב יותר ואני משאיר לכל השאר לעשות את העבודה בשבילי.

"כמה שלא אנסה, אני עדיין אהיה נתון לחסדי התקשורת שתוציא את השחקן ככפוי טובה או ככזה שלא מעריך, אז תנו לי לחדש לכם! אני אסיר תודה למכבי חיפה ולנשיא יענקל'ה שחר ועכשיו אנחנו בצומת. אם המועדון ירצה אותי והכל ילך חלק – אני כאן, אבל אתם יודעים מה זה כדורגל. אני מבין שכולם מדברים ומחפשים כותרות ואקשן ובייחוד עכשיו, כשעונת המלפפונים החלה וכולם רצים לחפש עוד שורה. אני לא נשבר ולא מתלונן, אני מחויב והשנה הזו היא מבחן ענק עבורי. לא תכננתי להיפצע, אבל זה רק יוציא אותי חזק יותר , בוגר יותר".

הוסף תגובה