אוחיון צפוי להודיע על פרישה, ישמש כעוזר

קשר אשדוד יצטרף לצוות של מילבסקי. טל איילה מועמד להצטרף

נטע בן אברהם
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

עם סיום הפלייאוף התחתון, במ.ס אשדוד מתחילים השינויים לקראת העונה הבאה. אחרי ההכרזה על מינויו של בלגויה ״בובי״ מילבסקי למאמן הקבוצה, משה אוחיון, קשרה הוותיק של הקבוצה, צפוי להודיע בשבועות הקרובים על פרישה לאחר שנפצע במהלך הפלייאוף ונתבשר כי הוא סובל מקרע במניסקוס. אוחיון צפוי להצטרף לצוות המקצועי של אשדוד כעוזרו השני של המאמן המקדוני בעונה הקרובה. בין השניים היכרות מוקדמת כאשר שיחקו יחד באשדוד בין השנים 2000-2003.

הקשר בן ה-34, שהחל את דרכו במחלקת הנוער של אשדוד ולאחר מכן עלה לבוגרים, עזב ב-2006 לווינטרטור השוויצרית, בה ערך 14 הופעות. עוד באותה עונה שב אוחיון לשנתיים נוספות באשדוד, לאחריהן עזב לטובת בית״ר ירושלים. בסיום אותה עונה ניסה בפעם השנייה את מזלו באירופה, כשעבר ללגיה ורשה הפולנית ומשם עבר ללוצרן שבשוויץ. התחנה האחרונה לפני שחזר לישראל הייתה במדי אנורתוזיס פמאגוסטה הקפריסאית ולאחר מכן חתם בהפועל תל אביב. לאחר עונה אחת בלבד חזר אוחיון לאשדוד, בה שיחק עד עתה.

אוחיון, שמוערך מאוד בקרב אנשי המועדון, מההנהלה דרך הצוות המקצועי ועד לשחקנים, הפך לדמות דומיננטית ביותר בחדר ההלבשה כשחנך את הצעירים שהצטרפו לקבוצה לאורך השנים. כאמור, בשבועות הקרובים הוא יצטרף לשורות הצוות המקצועי ויסייע כבר בהכנות לעונה הבאה. בעניין אחר, טל איילה מועמד להצטרף לקבוצה. הקשר מחזיק במספר הצעות נוספות מקבוצות בליגת העל.

איילה. מחזיק במספר הצעות מליגת העל (לירון מולדובן)
איילה. מחזיק במספר הצעות מליגת העל (לירון מולדובן)
הוסף תגובה