"הפועל ת"א הגישה תלונה על הטיית משחק"

גורם במרחב יפתח חשף. המשטרה: "הוגשה תלונה, אנחנו נפתח בחקירה". בני יהודה בתגובה: "ניסיון בוטה ומביך, שהפועל תתרכז בצבירת נקודות, היא כבר השיגה העונה די והותר יתרונות בלתי ספורטיביים"

תגיות: משטרת ישראל

רועי זריהן
רועי זריהן  
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הסערה שנפתחה אמש (חמישי) היא רק ההתחלה. אחרי שבהפועל ת"א דרשו שיגיעו חוקרים למשחק של בני יהודה מול הפועל אשקלון, משטרת ישראל יצאה הבוקר בהודעה חריגה ולא שגרתית בנוף הכדורגל הישראלי, לפיה היא פתחה בחקירה בנוגע להטיית משחק בליגת העל.

"אתמול הוגשה במשטרה תלונה של נציג בהנהלת קבוצת כדורגל בליגת העל בכדורגל בגין חשדות להטיית תוצאות משחק כדורגל", לשון ההודעה, "מדובר במשחק שייערך במחזור הקרוב בין שתי קבוצות אחרות המשחקות אף הן בליגת העל לכדורגל ונפתחה חקירה בנושא".

גורם במרחב יפתח העיד לערוץ הספורט שמי שהגישה את התלונה היא הפועל ת"א: "הפועל ת"א פנתה בתלונה על מנת לחקור את המשחק של בני יהודה נגד להפועל אשקלון".

"נפתח בחקירה" (דוברות המשטרה)
"נפתח בחקירה" (דוברות המשטרה)
הנהלת הפועל ת"א עומדת מאחורי התלונה
הנהלת הפועל ת"א עומדת מאחורי התלונה
באשקלון לא מתייחסים לדיבורים מסביב (עודד קרני)
באשקלון לא מתייחסים לדיבורים מסביב (עודד קרני)

״מועדון הפועל אשקלון עורך הכנות קדחתניות לקראת המשחק מול בני יהודה בשבת ובכלל, בהמשך מאבקי ההישרדות בליגת העל", הגיבו בהפועל אשקלון לנושא, "אנחנו מרכזים את כל המאמצים ואת כל האנרגיות, בכדי שהשחקנים יביאו את מקסימום היכולת על כר הדשא. אנו לא מתעסקים בפסיכולוגיות, בהשמצות, בהשערות ובתחבולות שאינן קשורות בספורט הישגי בכלל ובכדורגל בפרט״.

בבני יהודה יצאו נגד התלונה: "מי שהגיש את התלונה (ומי ששלח אותו) עושה מעצמו צחוק ובעיקר צריך להתבייש. זה ניסיון בוטה ומביך להלך אימים ולזהם את הכדורגל שלנו ואת הספורטיביות. כל שנה נלחמות קבוצות כנגד הירידה והפועל תל אביב כנראה לא מוכנה להשלים עם זה שהפעם היא נמצאת במקום הזה. מציעים להם להתרכז בצבירת נקודות על כר הדשא. הם כבר השיגו לעצמם די והותר יתרונות בלתי ספורטיביים לעונה אחת.

כזכור, אתמול הפועל ת"א שלחה מכתב פתוח בו ביקשה מההתאחדות לכדורגל לשלוח חוקרים למשחק בין הפועל אשקלון לבני יהודה בשבת על מנת לבדוק מקרוב את תקינותו הספורטיבית של המפגש. האדומים ביקשו כי יהיו חוקרים בכל המשחקים: "נוכח רגישות המשחקים במחזורים האחרונים שנותרו במסגרת הפלייאוף התחתון, אנו דורשים כי חוקרים מטעם משרד החקירות אשר עובד בשת״פ עם ההתאחדות, יהיו נוכחים בכל אחד מאותם משחקים - לרבות משחקינו".

הוסף תגובה