"אם יש משחק שצריך לחקור אותו, אז זה יהיה הפועל ת"א מול כפ"ס"

באשקלון תקפו את בקשת האדומים: איך הם מרשים לעצמם לדבר

רועי זריהן
רועי זריהן  
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

ביום שאחרי ההודעה של הפועל תל אביב, לפיה היא דורשת שבמשחקי הפליאוף התחתון "הרגישים" (כולל זה בין הפועל אשקלון ובני יהודה מחר) יהיו נציגים מטעם משרד החקירות 'ויצמן יער', שעובד עם ההתאחדות לכדורגל, בהפועל אשקלון עדיין מתקשים לעכל את דבר ההודעה.

"איך בהפועל תל אביב מרשים לעצמם להגיד דבר כזה? אם יש משחק שצריך לבדוק אותו מחשד לפגיעה בספורטיביות הוא המפגש בין הפועל תל אביב והפועל כפר סבא", תקף גורם באשקלון, "הרי רק לפני קצת יותר מחודשיים סתיו שחם לא ניסה להסתיר את אהדתו להפועל תל אביב ואפילו ניסה לרכוש את המועדון כשהוא הלך לפירוק. עכשיו הוא צריך לנצח את הקבוצה שהוא כל כך אוהב בידיעה שזה יכול להוביל לירידתה לליגה הלאומית".

בנושא אחר, אשקלון סיימה את ההכנות שלה לקראת המפגש מול הכתומים. הקבוצה של יובל נעים ואלי לוי מגיעה למשחק עם לא מעט ביטחון וכשהיא מעל לקו האדום, כאשר באשקלון מבינים שאחרי שלא הפסידו בארבעת המחזורים, ניצחון מחר יהיה צעד גדול מאוד בדרך להישרדות.

כפי שפרסמנו אתמול, מתן חוזז לא יהיה בסגל וקיים חשש שסיים את העונה בגלל קרע ברצועת הקרסול. רז מאיר ימשיך לשחק בשלישייה הקדמית יחד עם דויד מנגה ויוסיפ איבאנצ'יץ'.

חוקרים יגיעו גם למפגש של הפועל ת"א מול כפ"ס (אלן שיבר)
חוקרים יגיעו גם למפגש של הפועל ת"א מול כפ"ס (אלן שיבר)
הוסף תגובה