טביב עשוי להעביר את זכויות הניהול לאוחנה

שיחות החלו עם כוכב העבר של בית"ר י-ם: "אני אשמח אם זה יקרה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

האם אלי אוחנה בדרכו חזרה לבית"ר ירושלים ולמרכז הבמה של הכדורגל הישראלי? כוכב העבר עשוי לקבל את זכויות הניהול על המועדון מהבעלים אלי טביב, שבעקבות העונש בפרשת הנער יצטרך להודיע למי הזכויות יועברו עד לתחילת חודש מאי.

האפשרות שיחזיק בזכויות נבחנת, ושיחות עימו בנושא כבר התקיימו. אוחנה אישר כי היו דיבורים, אך לא מעבר לכך בשלב זה ועדיין לא התקבלה כל החלטה בנושא.

"הספוקלציות האלו כל השנים היו קיימות בבית"ר ירושלים, אני מדבר כל הזמן עם אלי טביב והיו הצעות לחזור לבית"ר ירושלים", התייחס אוחנה להתעניינות בו בראיון ל"רדיו ירושלים", "בינתיים אין שום דבר להצהיר עליו. לא אמרתי שלא יהיה כלום, יכול להיות שזה יקרה, כשיהיה מה להודיע נודיע. אם יהיו התפתחויות אשמח, ואם לא, אז זה גם בסדר".

לקראת שבת, המאמן שרון מימר עשוי לפתוח במערך של חמישה שחקני הגנה מול מכבי ת"א, מערך שהיקשה עליה במפגש הקודם בליגה. מי שצפוי לשלם את המחיר הוא הקשר הסלובקי, אריק סאבו, שבמחזורים האחרונים נראה עצבני במיוחד ואף נקנס בשל עבירת משמעת באימון בשבוע שעבר.

אנטואן קונטה יחזור להרכב על חשבונו של הסלובקי אחרי שריצה עונש הרחקה בגלל צהובים ודוד קלטינס יוסט לעמדת הבלם הנוסף לצידם של חסוס רואדה ודן מורי. "בטדי, מול הקהל שלנו, מכבי ת"א לא פייבוריטית. לא היא ולא אף קבוצה", אמרו בירושלים.

אודל. לא התאקלם (דני מרון)
אודל. לא התאקלם (דני מרון)

בינתיים, יוהאן אודל הגיע לסיכום עקרוני על עזיבה לאחר שלא השתלב מקצועית וחברתית. הוא שותף ב-14 משחקי ליגה, שלושה משחקי גביע המדינה ומשחק אחד במסגרת גביע הטוטו ולא כבש אפילו שער אחד. אודל, ששיחק עם איתי שכטר בנאנט, לא מתאמן לאחרונה וטוען לפציעה. ההערכה היא כי הוא מחזיק בהצעות מקבוצות בליגה הצרפתית השנייה וכבר רוצה לחזור למולדתו כדי להתכונן לעונה הבאה.

המנכ"ל, משה דמאיו, ישוחח עם החלוץ וסוכנו כדי לחתום על גמר חשבון בטרם יעזוב. אודל מצטרף לשלומי אביסדריס, שסיים את דרכו בבית"ר. למעה חוץ משכטר, לבית"ר יש מעתה רק חלוץ אחד בסגל, וגם הוא לא באמת חלוץ. מדובר באבישי כהן, שמשחק בעמדה זו במקרה הצורך.

במועדון ממשיכים להיות סקפטים לגבי הסיכוי שהבלם הספרדי, חסוס רואדה, והקפטן, דן איינבינדר, יישארו. "הם קיבלו ההצעות יפות, אבל כנראה שההצעות האחרות שיש להם הם הרבה יותר גבוהות", אמרו במועדון, "שניהם יצטרכו לקבל החלטה בקרוב ובכל מקרה, אלי טביב ימצא להם מחליפים ראויים כפי שמצא לאלי דסה ושלומי אזולאי. כשהם עזבו כולם חשבו שבית"ר תתרסק".

הרכב משוער: בוריס קליימן, אנטואן קונטה, דוד קלטינס, חסוס רואדה, דן מורי, מרסל הייסטר, דן איינבינדר, קלאודמיר פריירה, חן עזרא, עידן ורד, איתי שכטר.

סאבו. יירד לספסל (דני מרון)
סאבו. יירד לספסל (דני מרון)
הוסף תגובה