גזית שלישית ב-RSX, ורדימון במקום הרביעי

הגולשים הצעירים מרשימים במשחקים האולימפיים לנוער

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
גזית מתקרבת למדליה (הוועד האולימפי בישראל)
גזית מתקרבת למדליה (הוועד האולימפי בישראל)
תחילת כתבה

הגולשים הישראלים הצעירים נעמה גזית ותומר ורדימון ממשיכים לשמור על מיקומם בצמרת הדירוג בגלשני RSX, במשחקים האולימפיים לנוער בבואנוס איירס.

גזית מדורגת במקום השלישי בדירוג הכללי כשארבע נקודות מפרידות בינה לבין המקום השני, ושתי נקודות לרביעי. אתמול בשלושה שיוטים השיגה את המיקומים השלישי, הרביעי והשישי. ורדימון מדורג במקום הרביעי בדירוג הכללי במרחק של 11 נקודות מהמקום השלישי ואתמול השיג את המקומות השלישי, החמישי והשביעי בשיוטים.

האתלט אדיסו גואדה נכנס לסבב האתלטיקה עם רץ 3000 מטרים בזמן של 8:30.27 דקות וסיים במקום ה-11 מבין 18 רצים.

בשחייה, דניס לוקטב הגיע אתמול לחצי הגמר במשחה ל-100 מטרים חופשי בו קבע זמן של 50.81 שניות ודורג במקום ה-13. במוקדמות במשחה זה קבע לוקטב זמן של 50.91 שניות. לאה פולונסקי נכללה במקצה ה-200 מטרים חזה וסיימה במקום ה-20 עם זמן של 1:02.56 דקות.

 הטריאתלט איתמר לבנון השתתף במירוץ שליחים לקבוצות עם טריאתלטים מרוסיה, איטליה ושווייץ במסגרת קבוצה מאירופה. לבנון וחבריו סיימו במקום השמיני מבין 16 קבוצות, ועל קו הסיום קיבל את פניו רון דרמון הטריאתלט האולימפי של ישראל בריו 2016 שפרש מפעילות תחרותית בגלל פגיעה בתאונת אופניים. דרמון הוזמן למשחקים האולימפיים לנוער על ידי הוועדה המארגנת להופיע בפני הספורטאים הצעירים המשתתפים במשחקים כמודל לחיקוי והשראה.

גואדה במקום ה-11 בריצת 3,000 (הוועד האולימפי בישראל)
גואדה במקום ה-11 בריצת 3,000 (הוועד האולימפי בישראל)
הוסף תגובה