פדרר לאחר ההדחה: "לא ראיתי את זה מגיע"

הפתעת ענק בווימבלדון. אנדרסון: "ניצחון שאזכור כל חיי"

מערכת אתר ערוץ הספורט  
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

שעה ו-20 דקות לתוך המשחק היום (רביעי) בין רוג'ר פדרר לקווין אנדרסון, הכל התנהל כמצופה. השווייצרי הוביל 0:2 במערכות ונראה בדרך הבטוחה לתואר גראנד סלאם 21 בקריירה. אלא שאז הבלתי ייאמן קרה והדרום אפריקאי ביצע את אחד הקאמבקים הגדולים בעת האחרונה בדרך לניצחון 2:3 ששלח אותו לחצי גמר ווימבלדון.

עבור פדרר זה היה הפסד ראשון בווימבלדון מאז חצי הגמר ב-2016, והוא שמט מערכות ראשונות לאחר 34 מערכות רצופות ללא הפסד בטורניר. עד כמה ההישג של אנדסון גדול תעיד העובדה שעד היום הוא לקח רק ארבעה משחקונים מפדרר. היום הוסיף עוד 34 משחקונים שבהם בוא ניצח. הדרום אפריקאי יפגוש בחצי הגמר את המנצח בין מילוש ראוניץ' לג'ון איסנר.

"שמחתי מאוד שפתיחת המשחק שלי הייתה טובה", אמר בסיום רוג'ר פדרר, "אני לא מבין איך לא יצרתי יותר מצבים טובים. היו לי הזדמנויות, זה מאוד מאכזב. קווין היה עקבי ויציב ועשה מה שהוא צריך. מגיע לו כל הכבוד על זה שהוא לא נשבר ונשאר בעניינים. לא ראיתי את זה מגיע".

"אני באקסטזה", סיפר אנדרסון לאחר המשחק, "ימים כאלה הם מאוד מיוחדים. זאת הסיבה שבגללה אנחנו עובדים כל כך קשה. כל הזמן אמרתי לעצמי שאני חייב להמשיך להאמין, אתה חייב לבוא בגישה כזאת כשאתה משחק מול פדרר".

"בפיגור של שתי מערכות ניסיתי להילחם כמה שאפשר רק כדי להישאר במשחק", הוסיף הדרום אפריקאי, "זה ניצחון שאני אזכור כל חיי. בטח אחרי שמצאתי את עצמי בפיגור כזה".

"אני באקסטזה" .אנדרסון (getty)
"אני באקסטזה" .אנדרסון (getty)
הוסף תגובה