י-ם הוגרלה עם באמברג, נימבורק וא.א.ק

בית קשה לקטש בליגת האלופות, גם פואנלבראדה ודיז'ון בפנים. קטש: "ההגרלה הכי אטרקטיבית שיכולנו לקבל"

רועי כהן
רועי כהן
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

עידן פיב"א נפתח בבירה. הפועל ירושלים גילתה היום (רביעי) אילו יריבות היא תפגוש בשלב הבתים של ליגת האלופות. הקבוצה מהבירה הוגרלה לבית ג', בו ישחקו באמברג, נימבורק, א.א.ק אתונה, פואנלבראדה, דיז'ון, אסקישהיר ויריבה מהמוקדמות.

באמברג מוכרת לחובבי הכדורסל הישראלי מהיורוליג, והודרכה בארבע השנים האחרונות על ידי אנדראה טרינקיירי, שגם הוזכר לא פעם כמועמד לאימון מכבי תל אביב. בקיץ הנוכחי היא מינתה את אקס הצהובים, איינרס בגאצקיס. נימבורק היא הקבוצה החזקה ביותר בכדורסל הצ'כי וזכתה ב-15 האליפויות האחרונות. אורן עמיאל הוא מאמנה בשנה האחרונה, אחרי שהחליף את ננו גינזבורג. א.א.ק אתונה זכתה במפעל בעונה שעברה.

שלב הבתים יחל ב-9 באוקטובר, ממנו יעלו 4 קבוצות מכל בית. המדורגות במקומות ה-5 וה-6 ינשרו ליורופקאפ.
בתוך כך, ירושלים הוזמנה להשתתף בטורניר יוקרתי שמארגנת אולימפיאקוס בכרתים בסוף חודש ספטמבר. הקבוצה תחליט אם להיענות להזמנה בימים הקרובים ובהתאם להחלטת הצוות המקצועי.

מאמן הפועל ירושלים, עודד קטש, הגיב להגרלה ואמר: "זו אולי ההגרלה הכי אטרקטיבית שיכולנו לקבל. שתיים מהמועמדות המרכזיות לזכייה נמצאות איתנו באותו הבית. זה מבטיח לקהל בארנה חוויה נהדרת. מצד שני, מדובר בבית לא פשוט בכלל. המטרה שלנו היא כמובן לעלות מהבית ולהגיע לשלבים המתקדמים במפעל, אבל כדי להעריך את יחסי הכוחות באופן יותר מציאותי  נצטרך להמתין עד לתחילת העונה ולראות את הסגלים הסופיים, כאשר גם הסגל שלנו עדיין לא הושלם".

קטש. הגרלה קשה לירושלים (אלן שיבר)
קטש. הגרלה קשה לירושלים (אלן שיבר)
הוסף תגובה