פלדין: "המקום שלי הוא כאן בירושלים"

הגארד שחגג מול נימברוק: "קטש מעניק לי המון ביטחון"

רועי כהן
רועי כהן
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

93 נקודות הפרש ב-3 משחקים. זה המאזן המפחיד של הפועל ירושלים בשבוע האחרון, ומדובר בהפרש מצטבר שספק אם היה אי פעם בבירה. הפעם הגיע תורה של נימבורק, שנכנעה ללא תנאי לקבוצה של עודד קטש, ושוב היה נראה כאילו הכל הולך קל וללא מאמץ לשחקנים באדום.

אחרי שבשבוע שעבר ירושלים קטפה 54 ריבאונדים, השבוע היא ניפצה את השיא העונתי הזה עם כמות בלתי נתפסת של 61 כדורים חוזרים. "אמרתי בעבר שההגנה תיקח אותנו לאן שנרצה להגיע בסוף העונה והריבאונד זה חלק קריטי בזה", אמר המאמן עודד קטש בסיום, "תתפלאו אבל מצאתי הרבה פגמים שצריך לשפר. הריבאונד איפשר לנו להגביל את הריצה של היריבה ולהעניש ועשינו בזה עבודה טובה. אנחנו פשוט נהנים יום יום להיות ביחד וזה לא קורה הרבה ואני שמח שרואים את זה על המגרש".

במשך כל השבוע ניסו נציגיו של ברייסי רייט לפמפם בתקשורת שרייט הוא הגארד הטוב ביותר של ירושלים בעשור האחרון ושרק העונה ירושלים הצליחה "לפגוע" עם ג'יימס פלדין. אז מה רייט עשה אתמול? חירב לאורן עמיאל את המשחק: 24 דקות, 6 נקודות באחוזים מחרידים מכל הטווחים, ובזמן שהצ'כים איבדו רק שישה כדורים, רייט אחראי לחצי מהאיבודים.

ירושלים חמה בתקופה האחרונה (אלן שיבר)
ירושלים חמה בתקופה האחרונה (אלן שיבר)

מהצד השני, זה היה הערב של ג'יימס פלדין. 35 נקודות, 9 שלשות, 5 ריבאונדים ו-4 אסיסטים שמו את החותמת הסופית על כך שפלדין הוא הכוכב הבלתי מעורער של הקבוצה. איפה הוא ואיפה רייט. "המקום שלי הוא כאן בירושלים", הוא ענה בנחרצות כששאלנו אותו האם הוא שייך לרמה גבוהה יותר, "הלך לי מצוין הערב, היו לי משחקים כאלה בעבר, אבל המאמן נותן לי המון ביטחון, כל הצוות והמועדון תומכים בי, כעסתי על עצמי שבמשחקים הקודמים החטאתי כמה זריקות נוחות, אז נשארתי אקסטרה זמן לעבוד על זה וזה השתלם".

"הוא פשוט נהנה מכל רגע ורואים את זה", אמר גורם בקבוצה, "הוא מחייך כל הזמן ואין ספק שלהחזיק אותו ואת אמארה סטודמאייר באותו חדר הלבשה זה חתיכת מקור השראה וחיקוי לאחרים".

לצד האקסים מצ'כיה, ירושלים אירחה גם את האקס המיתולוגי שלה - אורי אלון שנפרד מהבעלות על הקבוצה והגיע אמש למשחק בארנה. הפעם אלון ישב בתא כבוד ולא על הפרקט כמו בתקופתו כבעלים, והקבוצה הקרינה שקופית מיוחדת שבה אמרה תודה לבעלים בחמש השנים האחרונות.

הוסף תגובה