וולבק נפגע בקרסול והורד עם מסיכת חמצן מהמגרש

פציעה קשה לחלוץ ארסנל במשחק מול ספורטינג. מאוריציו סארי: "ז'ירו חשוב לנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
וולבק. בארסנל מקווים שלא מדובר בפציעה חמורה (GETTY)
וולבק. בארסנל מקווים שלא מדובר בפציעה חמורה (GETTY)
תחילת כתבה

שבע קבוצות הבטיחו אמש (חמישי) את מקומן בין 32 האחרונות בליגה האירופית, כששתיים מהן, צ'לסי וארסנל, מגיעות מהפרמייר ליג. בעוד שבצ'לסי התרכזו בחגיגות, התותחנים היו עסוקים בעיקר במצבו של דני וולבק שספג פגיעה קשה בקרסול.

ארסנל סיימה ב-0:0 עם ספורטינג ליסבון, שהספיק לה בשביל להעפיל לשלב הבא, אבל את מירב תשומת הלב תפסה פציעתו של וולבק שניסה להגיע לכדור גובה, אבל נחת לא טוב על הרגל והחל להתפתל מכאבים. החלוץ פונה עם מסיכת חמצן מכר הדשא והורד באלונקה אל חדרי ההלבשה. חומרת הפציעה עדיין לא ברורה.

נאני, ששיחק עם וולבק במנצ'סטר יונייטד, לחץ את ידו של חברו לשעבר בעת הירידה מכר הדשא. הפציעה מגיעה כמה שעות אחרי שוולבק זומן לסגל נבחרת אנגליה למשחקים מול ארצות הברית (ידידות) וקרואטיה בליגת האומות.

מצב הרוח בצ'לסי היה שונה לחלוטין, שם בעיקר שמחו משער הניצחון של אוליבייה ז'ירו ב-0:1 על באטה בוריסוב שהעלה את הכחולים לשלב הבא. עבור ז'ירו זה היה שער ראשון לאחר 186 ימים, כ-794 דקות משחק, וכמובן היה שער ראשון של הצרפתי תחת הדרכתו של מאוריציו סארי.

"אוליבייה מאוד חשוב לנו", סיפר סארי לאחר המשחק, "כל חלוץ רוצה להבקיע ואני מאושר בשבילו. זה יעזור לו לביטחון. הדבר הכי חשוב הוא שהעפלנו לשלב הבא. אנחנו צריכים עוד נקודה כדי להבטיח את המקום הראשון בבית, זאת המטרה הבאה".

הוסף תגובה