איביץ': "מכבי - המועדון הגדול בישראל"

המאמן לקראת פרנצווארוש: "המטרה היא לעלות לשלב הבתים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
איביץ'. "הסיכויים הם 50:50
איביץ'. "הסיכויים הם 50:50
תחילת כתבה

מכבי תל אביב תפתח ביום חמישי (20:00) בהונגריה את עונת 2018/19 באופן רשמי, כשתתארח אצל פרנצווארוש במסגרת סיבוב המוקדמות הראשון של הליגה האירופית. 24 שעות לפני המפגש, הצהובים הופיעו למסיבת העיתונאים המסורתית.

ולדימיר איביץ' אמר: "זה משחק ראשון לשתי הקבוצות. מכבי זה המועדון הכי גדול בישראל, אותו דבר לגבי פרנצווארוש בהונגריה. זה דרבי לחלק הזה של המוקדמות, אין פה פייבוריטית. הכנתי את הקבוצה לעבור לשלב הבא. בשנים אחרונות מכבי שיחקה בליגה אירופית ובליגת האלופות. יש יותר ניסיון ויתרון, אבל הסיכויים הם 50:50".

המאמן דיבר על הפגרה וההכנות לעונה: "אני עם הקבוצה שלושה שבועות. עבדנו קשה, הכנו את עצמנו. המטרה היא לעלות לשלב הבתים ועכשיו אנחנו חושבים על המשחק. אנחנו רוצים לנצח בכל משחק, והמטרה היא לנצח גם מחר".

אבי ריקן הצטרף לסרבי במסע"ת: "כמובן שאנחנו רוצים לנצח, כמו בכל משחק. אנחנו מגיעים מוכנים. מצפה לנו יריבה איכותית ונצטרך להיות במיטבנו. עברנו על משחקים, ראינו קבוצה טובה וממושמעת עם אצטדיון ביתי. אנחנו מבינים את גודל המועדון ויודעים לקראת מה אנחנו מגיעים. יש לנו קבוצה טובה, הגיעו שחקנים חדשים שהשתלבו מהר. עשינו הכנה טובה, היה מספיק זמן להתכונן ואנחנו מגיעים מוכנים".

הרכב משוער: פרדראג ראיקוביץ', אלי דסה, איתן טיבי, ז'איר אמאדור אנריק סבוריט, דור פרץ, אייל גולסה, אבי ריקן, דור מיכה (מתן חוזז), ארון שוינפלד, וידאר קיארטנסון.

ריקן. "השחקנים החדשים השתלבו מהר"
ריקן. "השחקנים החדשים השתלבו מהר"
הוסף תגובה