אדידס מחפשת את הכוכב הבא בכדורגל העולמי

פרויקט טנגו-ליג מקיים טורנירי רחוב ומוצא כשרונות

תגיות: אדידס

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

נסיונות רבים כבר נעשו בעולם על מנת למצוא את השם הבא שינצוץ מעל שמי הכדורגל העולמי. חברת אדידס שמה לעצמה למטרה לצאת מהקופסה ולמצוא את הכוכבים הבאים בעולם הכדורגל דרך פרויקט טנגו-ליג, שהינו סדרה של טורנירי כדורגל-רחוב שמשוחקים לרוב 4 על 4 או 5 על 5 ומתמקדים בכישורי-משחק שונים וביצירתיות.

במהלך השנתיים האחרונות, טורנירים של טנגו-סקוואד נפתחו ברחבי אירופה (אנגליה, גרמניה, צרפת, ספרד) והתפתחו עם הזמן גם מחוץ ליבשת. לאחר תקופה מסוימת, אדידס אספו 8 שחקנים בולטים ממספר פרוייקטים של טנגו-ליג בכמה מדינות באירופה ואיחדו אותם לכדי גרעין של קבוצה עצמאית. את הקבוצה הזו קיבל לידיו כדורגלן העבר צ'אבי אלונסו כמאמן. נקבע שם לקבוצה: Tango Squad FC.

הקבוצה החלה לעבור בתחנות רבות ולצבור ידע וניסיון בתחומים שונים של המשחק, תוך שהם מתאמנים במתקנים של הקבוצות הגדולות ביותר באירופה: ריאל-מדריד, מנצ'סטר יונייטד, באיירן מינכן, יובנטוס ומילאן. שחקנים פעילים רבים הדריכו את הקבוצה המתגבשת, בין השאר: חואן מאטה, נמניה מאטיץ', פול פוגבה, גארת' בייל, מרסלו, פיאניץ'  וחאמס רודריגס.

עם הזמן, הקבוצה התגבשה וגדלה ל-16 שחקנים. צוות ההפקה מלווה את הקבוצה של Tango Squad FC באופן שוטף ומתאר את ההרגשות שלהם לאורך הדרך, כמו גם את הביצועים שלהם על המגרש והמפגשים שלהם עם כוכבי-הכדורגל. קבוצת TSFC מקבלת משימות ואתגרים חדשים בכל תכנית והדרמה שנבנית מתעצמת לקראת כל משחק רשמי חדש, כמו למשל המפגש הצפוי מול הנבחרת של כוכבי הכדורגל F2 או משחק רחוב "פאנה" מול שלישיית S3.

אדידס החליטה שהדור הבא של הקבוצה, השחקנים החדשים, ייבחרו במסגרת טורניר מיוחד במעמד שבוע הגמר של מונדיאל 2018 שבו ייפגשו אלופי טנגו-ליג (וביניהם האלוף הישראלי שייבחר במסגרת פרויקט טנגו-ליג תל-אביב) ויעברו סדנא של אתגרים ומשחקים. הטוב מכולם יקבל הזמנה רשמית לקבוצה המדוברת ויצטרף אליהם לעונה הבאה.

הוסף תגובה