קניסארס: רייס לא צריך לקבל יחס של גיבור

השוער ביקר את מהירות הנסיעה. צפו במורנו בוכה בסיום הגמר. וגם: הפרידה המרגשת של הבן

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )

איזה יום עבר אתמול (שבת) על אלברטו מורנו. מגן ליברפול התבשר על מותו של חוסה אנטוניו רייס ששיחק איתו בסביליה, לא הצליח לעצור את הדמעות בטקס שנערך לפני גמר ליגת האלופות ואז הניף את הגביע. מורנו לא שכח את חברו ובסיום המשחק הוא הסתובב על הדשא עם חולצה שעליה הופיעה תמונתם של השניים והכיתוב: "אוהב אותך, אחי".

בינתיים בספרד מנסים לעכל את מותו של רייס בגיל 35 אחרי תאונת דרכים. הוא הותיר אחריו אישה ושלושה ילדים, שאחד מהם - חוסה אנטוניו רייס לופס - משחק במחלקת הנוער של לגאנס. אחרי שהיוודע דבר מותו של רייס, בנו נפרד ממנו בחשבון האינסטגרם שלו.

חוסה אנטוניו העלה תמונה לצידו של אביו וכתב: "זה היה הרגע האחרון שלנו ביחד. ביום הזה נתת לי עצה כמו שתמיד נתת, אבל לא חזרת וזה יום קשה מאוד עבורי. אני תמיד אהיה גאה בך, אבא. לא העברנו את כל הזמן שלנו ביחד, אבל רק אתה ואני יודעים כמה אהבנו אחד את השני. אני יודע שתדאג לי מגן עדן ואני לעולם לא אשכח אותך. אני אוהב אותך, אבא. תודה לכולם על ההודעות".

בניגוד לעולם הכדורגל, סנטיאגו קניסארס, ששיתף פעולה פעולה עם רייס בספרד, העביר ביקורת שלילית על המקרה: "רייס לא צריך לקבל יחס של גיבור. נהיגה במהירות גבוהה כמו זו מעידה על גישה לא נכונה. הקורבנות מהתאונה שילמו מחיר בגלל הנהג. זה לא אומר שאני לא מתחרט על מה שקרה ולא מתפלל בשביל נשמותיהם". קניסארס ספג ביקורת קשה ברשתות לאחר מכן והסביר את עצמו מחדש: "כמובן שהוא צריך להיזכר בגלל הקריירה שלו".    

כזכור, רייס - אקס סביליה, ארסנל וריאל מדריד בין היתר - נהרג כשהיה בדרכו מסביליה לאוטררה במהלך הבוקר אתמול. בקילומטר ה-17 של הכביש המהיר, הרכש סטה מהכביש ועלה בלהבות בעקבות המהירות הגבוהה. מותו נקבע במקום.

מעבר לתגובות