דיווח: אומטיטי עלול להיעדר ארבעה חודשים

בלם ברצלונה עשוי לעבור ניתוח ובספק רציני לקלאסיקו

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

זה לא סוד שההגנה היא אחת מנקודות התורפה של ברצלונה מתחילת העונה. ג'רארד פיקה מציג יכולת ירודה, סמואל אומטיטי פצוע והקטאלונים יצטרכו להסתדר בלעדיו בתקופה הקרובה. הצרפתי צפוי להיעדר מהמשחקים מול סביליה ואינטר, הוא בספק רציני לקלאסיקו מול ריאל מדריד והחשש הגדול של אלופת ספרד הוא שהבלם ייאלץ לעבור ניתוח.

אומטיטי שפצוע בברך שבברכו השמאלית מאז סוף חודש ספטמבר, מושבת מאז. בבארסה מקווים שהוא יחלים בעזרת טיפולים, אבל ייתכן שלא יהיה מנוס מניתוח. במצב כזה, הצרפתי ייעדר למשך ארבעה חודשים, מה שאומר שהוא יחזור לדשא רק בחודש פברואר.

אחרי הפציעה, ארנסטו ואלוורדה טען שלא מדובר במשהו רציני ושאומטיטי קיבל מנוחה מול אתלטיק בילבאו - המשחק הראשון ברצף שהוא החמיץ - אבל בצוות הרפואי של בארסה פחות אופטימיים. בקבוצה ימתינו עד לקלאסיקו בתקווה שמצבו של הצרפתי ישתפר ולאחר מכן תתקבל החלטה האם יש צורך בניתוח.

היעדרות של אומטיטי למשך ארבעה חודשים צפויה להאיץ את המאמצים של בארסה להחתים בלם בחלון ההעברות של ינואר. רק לאחרונה מתייס דה ליכט מאייאקס הוזכר כמועמד אפשרי להגיע לקאמפ-נואו כשלפי הדיווחים כבר החלו מגעים בין הקבוצות.

הפציעה של אומטיטי תזרז את החתמתו? דה ליכט (Getty)
הפציעה של אומטיטי תזרז את החתמתו? דה ליכט (Getty)
הוסף תגובה