לא מתנצל. וידאל: "רגעים יפים עוד יגיעו"

אחרי שהמנהל הספורטיבי של בארסה ביקר אותו, הקשר הגיב

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

ארתורו וידאל לא מקבל יותר מדי קרדיט בברצלונה והוא לא ממש מרוצה מזה. בתחילת השבוע, הצ'יליאני הביע את תסכולו וטען: "איך אפשר להיות שמח כשאתה לא משחק?" והיום (חמישי) בתקשורת הקטאלנית פורסם ראיון עם המנהל המקצועי של אלופת ספרד, פפ סגורה, בו הוא מגיב לדבריו.

"יש למסרים של וידאל שני צדדים. אפשר למצוא את הפן החיובי בכך כי מדובר בשחקן שרוצה לשחק, לעזור לקבוצה ומתסוכל כשהוא לא מקבל דקות. הצד השלילי זה שהוא צריך לעבוד ולהבין שהוא חלק מקבוצה גדולה עם שחקנים מצוינים ולתת כבוד לחברים שלו לקבוצה, למאמן ולמועדון. אני חושב שהוא מבין שהדברים שאמר פגעו בו יותר מכל אחד אחר ומאמין שיפצה על זה".

אם חשבתם שארתורו וידאל יתנצל, אז כדאי שתחשבו שוב. שעות לאחר ההתבטאויות של פפ סגורה, וידאל נשאל על הנושא, ונמנע מלהביע חרטה. "אני מאושר ויודע שרגעים טובים עוד יגיעו", וידאל התראיין לתקשורת בארה"ב במסיבת עיתונאים לפני המשחק של צ'ילה נגד פרו, "במקומות שאני נהנה, אני גם עושה את מה שאני יודע".

רכש נוסף שמצא את עצמו בספסל וכלל לא היה חלק מהסגל של ברצלונה למשחק מול ולנסיה. "צריך להבין שמדובר במצב נורמלי של שחקן צעיר שצובר נסיון וידע עם הזמן בנוגע לברצלונה, זה מודל וסגנון ומכאן הוא יתפתח", הרגיע סגורה. "אנחנו מאוד מקווים שהאיכות שלו תגדל ואם בסופו של דבר זה לא יקרה, נראה איך הדברים יתפתחו".

על ארנסטו ואלוורדה והקולות הקוראים לפטרו אמר סגורה: "יש דברים שאי אפשר לדבר עליהם עכשיו. יש לו חוזה לשנתיים עם אופציה לאחת נוספת וכשנגיע למצב שנצטרך לבצע החלטה, המועדון והמאמן יעשו זאת. אין תוכנית ב'".

מעבר לתגובות