"ריאל הגיעה לסיכום עם תיאגו אלקנטרה"

דיווח: הבנות עם הקשר, באיירן עשויה לדרוש 50 מיליון יורו

תגיות: ריאל מדריד

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבהריאל מדריד לא סיפקה את הניצוצות שציפו ממנה בחלון ההעברות, במיוחד על רקע העזיבה של כריסטיאנו רונאלדו ליובנטוס, אבל בשלושת השבועות שנותרו הבלאנקוס עוד עשויים לעשות כמה מהלכים גדולים. אחד מהם מסתמן כתיאגו אלקנטרה, קשרה של באיירן מינכן, איתו הגיעה אלופת אירופה לסיכום על תנאיו הכספיים, כך מדווחים היום (שישי) בספרד.

אחרי השאלתו של מתאו קובאצ'יץ' לצ'לסי, ז'ולן לופטגי הזדקק לחיזוק למרכז השדה ותיאגו היה אחד המועדפים עליו עוד מתקופתו כמאמן נבחרת ספרד הצעירה, אותה השניים הובילו לזכייה ביורו ב-2013 בישראל, וכן כמאמן הבוגרת בשנתיים האחרונות. כעת ריאל תנסה להגיע להסכמה עם באיירן, שבניגוד לרוברט לבנדובסקי וחאמס רודריגס, מוכנה להיכנס למו"מ היות והמאמן ניקו קובאץ' לא מחשיב את תיאגו כבלתי ניתן למכירה. חוזהו הנוכחי של הקשר באלופת גרמניה יסתיים בעוד שלוש שנים.

על פי הערכות של התקשורת הספרדית, מחירו של תיאגו עשוי לנוע סביב 50 מיליון יורו. הספרדי בן ה-27 הוא תוצר של לה מאסיה, האקדמיה של ברצלונה, ולאחר ארבע שנים בקבוצה הבוגרת בקאמפ נואו, תחת פפ גווארדיולה, המאמן לקח אותו לבאיירן ב-2013 תמורת 25 מיליון יורו. בעונה האחרונה בבאיירן תיאגו התקשה לבוא לידי ביטוי, בעיקר בשל פציעה שהשביתה אותו מנובמבר עד פברואר.
הוסף תגובה