דיווח: מודריץ' החליט להישאר בריאל מדריד

סוף לסאגה? בספרד טוענים: הבלאנקוס ישדרגו את חוזה הקשר

תגיות: ריאל מדריד

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

נדמה שאחת מהסאגות הארוכות של הקיץ הקרוב תהיה סביב עתידו של לוקה מודריץ'. אולם, היום (שישי) התקבלו דיווחים כי ייתכן והעניין ייסגר בקרוב. בתקשורת הספרדית עדכנו כי קשר נבחרת קרואטיה הגיע להבנות עם ראשי ריאל מדריד, וכי הוא קיבל החלטה להישאר.

לפי הדיווח במארקה, ריאל תהפוך את מודריץ' למשתכר השני הכי יקר שלה אחרי גארת' בייל. הקשר הקרואטי אמור להרוויח בחוזה החדש שלו כ-10 מיליון יורו בעונה, בדיוק כמו הקפטן סרחיו ראמוס.

עוד לפני כן היה ידוע כי אינטר ממשיכה לחזר אחרי כוכב ריאל מדריד, שעל פי דיווחים באיטליה מעוניין להגיע לקבוצה ממילאנו. בינתיים, מה שעודד את הקהל בארץ המגף היה רמז חבוי ברשתות החברתיות של ריאל מדריד. בחשבון הרשמי של הבלאנקוס בפייסבוק שינו את תמונת הרקע של המועדון לתמונה שכוללת 5 שחקנים, שאף אחד מהם הוא לוקה מודריץ'.

מי כן מופיע שם? כרים בנזמה, גארת' בייל, טוני קרוס, מרסלו וסרחיו ראמוס. האם הקרואטי שלאחרונה דורג במקום הראשון במכירת החולצות של הבלאנקוס מאז עזיבת רונאלדו לא אמור להופיע שם? אנחנו נחכה להתפתחויות.

בינתיים, בתחנת הרדיו הספרדית, "Onda Cero", פירסמו שמודריץ' ייפגש היום (שישי) עם נשיא ריאל מדריד, פלורנטינו פרס, ויבקש ממנו שייתן לו את ברכת הדרך לקראת המעבר לאיטליה. כזכור, פרס התראיין לפני כשבוע בנושא והכריז שיסכים לשחרר את הקשר רק תמורת 750 מיליון יורו, כך שלא ברור האם יסכים להתפשר.

עוד כוכב ייפרד מריאל? (getty)
עוד כוכב ייפרד מריאל? (getty)
הוסף תגובה