בונוצ'י: "אכבד את הבוז של אוהדי יובנטוס"

הבלם הוצג מחדש בטורינו: "רונאלדו נותן דחיפה אדירה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

לאונרדו בונוצ'י שוב ביובנטוס. אחרי עונה אחת בלבד במילאן, חזר הבלם האיטלקי הבכיר לגברת הזקנה באחד הטריידים המדוברים בליגה האיטלקית בקיץ הנוכחי והיום (שישי) הוא ערך מסיבת עיתואנים חגיגית במועדון אותו הוא מכיר כל כך טוב.

"כשחזרתי לכאן, שמתי לב שיש ביובנטוס עדיין סגל חזק מאוד, בדיוק כמו בעבר. המועדון הזה ממשיך לנצח בזכות המבנה היציב בכל הרמות. אני מאושר לשוב ולהתאחד עם חברים חדשים וישנים", הכריז בונוצ'י. "רציתי לשוב כי התגעגעתי לבית שלי. אני מודה ליובה, למאמן והסוכן שלי על כך שזה יצא לפועל".

על חברו החדש לקבוצה הוסיף בונוצ'י: "לקבל שחקן כמו כריסטיאנו רונאלדו לקבוצה זאת דחיפה אדירה, אם נשחק מול ריאל מדריד סוף סוף לא נהיה בפיגור. תמיד נחמד להתאמן עם מקצוען כמוהו שמעלה את הרמה שכל מי שלצידו. המטרה היא להגיע לגמר ליגת האלופות ולהתחרות על כל תואר אפשרי".

בשנה שעברה, צצו דיווחים על כך שעזיבת בונוצ'י למילאן נבעה בין היתר בגלל מתיחות עם מסימיליאנו אלגרי. "יש לנו מערכת יחסים נהדרת. הנתיבים שלנו הצטלבו מספר פעמים בעונה שעברה ולחצנו ידיים עם החזרה שלי לכאן", סיפר הבלם האיטלקי. "הבנתי שהחלטות שנעשות בכעס הן לא נכונות, אבל היה לי את המזל לשוב למקום בו אני שייך".

ומה עם הזעם של האוהדים? "אני מבין אותם ומכבד אז זה. אקבל גם את השריקות וקריאות הבוז. זאת העבודה  שלי להפוך אותן למחיאות כפיים", אמר בונוצ'י. "יובנטוס הייתה הכל בשבילי במהרוצת השני. גדלתי המון והמועדון תמיד תמך בי. עזבתי בשנה שעברה בלחיצת יד וחיבוק מהנשיא".

בונוצ'י יבין את שריקות הבוז (טוויטר)
בונוצ'י יבין את שריקות הבוז (טוויטר)
הוסף תגובה