קוואדראדו ויתר לרונאלדו על החולצה מספר 7

סוכנו של CR7, מנדש. עובדי פיאט מאיימים לשבות בשל המעבר

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

המעבר של כריסטיאנו רונאלדו ליובנטוס הוא ללא ספק סיפור חלון ההעברות הנוכחי. בעוד עולם הכדורגל עדיין בשלבי עיכול של המעבר מריאל מדריד, באירופה מדווחים שהסופרסטאר הפורוטגלי יחמיץ את משחק ההכנה הפיקנטי מול הבלאנקוס בחודש הבא מכיוון שיצטרף באיחור להכנות של האיטלקים. השתיים תיפגשנה ב-5 באוגוסט למשחק ראווה שיתקיים במרילנד.

אגב, סוכנו של כריסטיאנו רונאלדו, ז'ורז'ה מנדש, סיפק ראיון מסקרן בו דיבר על עתידו של הכוכב הפורטוגלי והכריז בראיון ל"ספורט" הקטאלני שהגברת הזקנה תהיה התחנה האחרונה שלו בקריירה. "אני מאוד שמח בשביל כריסטיאנו. יובנטוס יהיה המועדון האחרון עבורו ישחק ואני מרוצה מכך שהוא לקח את ההחלטה הזאת", טען מנדש. "בקבוצה הזאת, רונאלדו יסגור את הקריירה המדהימה שלו בצורה מצוינת".

"אני מודה במיוחד לנשיא אנדראה אניילי על הנחישות והרצון שלו לפתוח במו"מ עם ריאל מדריד וגם לאלסנדרו פרוטו על כך שמצא עבורו את הבית הנכון. זה חשוב מאוד שרונאלדו יהנה עם המשפחה שלו", הוסיף מנדש.

חואן קוואדראדו, שלבש בשתי העונות האחרונות את החולצה מספר 7 ביובה, פרסם היום ציוץ בחשבון הטוויטר שלו שבו הוא מוצלם עם החולצה והשם שלו רונאלדו מתנוסס עליה. הקולומביאני הוסיף כיתוב שאמר: "לתת זה יותר מבורך מאשר לקבל. ברוך הבא כריסטיאנו להרפתקה החדשה שלך באיטליה".

בתוך כך, עובדי פיאט, החברה שבבעלותו של נשיא יובה, אניילי, פתחו במחאה על צירופו של רונאלדו. העובדים זועמים על כך שבוצעו קיצוצים בחברה, בזמן שאניילי מרשה לעצמו לשפוך סכומי עתק על כוכבים ואף עלולים לשבות.

הוסף תגובה