אלגרי: לא ידעתי על רונאלדו כשסרבתי לריאל

המאמן החדש של CR7: "רכישה גדולה ליובנטוס ואיטליה כולה. ייזהרו מאיתנו יותר בגללו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

יובנטוס מנסה לעכל את היום שאחרי ההכרזה על צירוף כריסטיאנו רונאלדו. בעוד מאות אלפי חולצות של הכוכב במדי הביאנקונרי כבר הודפסו, גם המאמן מסימיליאנו אלגרי סיפק את התגובה שלו להחתמה. באופן לא מפתיע, הוא נשמע מאושר מתמיד ואפילו חשף את הסיבה בגינה סירב לאמן את ריאל מדריד.

"הרכישה של רונאלדו היא רגישה מאוד חשובה ומשמעותית עבור המועדון", החמיא אלגרי לפורטוגלי. "היא מייצגת את העוצמה והאיכות שיש ליובנטוס, גם מחוץ למגרש. אני חושב שהנשיא והמנהלים עשו עבודה נפלאה והשיגו דבר גדול לא רק עבור יובה, אלא עבור הכדורגל האיטלקי כולו".

בעקבות ההחתמה הנוצצת, הסיכויים של יובנטוס לזכות בליגת האלופות עלו, כך לפחות בטוחים האוהדים ברחבי העולם, אבל אלגרי מנסה לשמור על רגליים על הקרקע ונשאר צנוע: "ליובנטוס תמיד יש סיכוי לזכות בליגת האלופות, אבל אין ספק שהצירוף של רונאלדו יגרום לכך שקבוצות ייזהרו מאיתנו עוד יותר".

אלגרי, אגב, נחשב לאחד המועמדים המובילים להחליף את זינדין זידאן בריאל מדריד, אבל בסופו של דבר סירב להצעה ונשאר ביובנטוס: "כשדחיתי את ריאל מדריד, עדיין לא ידעתי שרונאלדו יעבור ליובנטוס. אני מודה לפלורנטינו פרס שהתקשר אליי במטרה שאהפוך למאמן ריאל, אבל המצב שלי ביובנטוס היה טוב וכבר נתתי להם את המילה שלי שאמשיך".

אלגרי. "ייזהרו מאיתנו יותר בגלל רונאלדו" (getty)
אלגרי. "ייזהרו מאיתנו יותר בגלל רונאלדו" (getty)
כמו לחמניות חמות. החולצות נחטפות כמו לחמניות (getty)
כמו לחמניות חמות. החולצות נחטפות כמו לחמניות (getty)
הוסף תגובה