עדיפות לרוני לוי על קלינגר כמאמן נבחרת

חברי הפורום המקצועי יזמנו את השניים לשיחות אחרי מינוי מנהל טכני זר. הועדה הסמיכה את מורן מאירי לטפל במועמדים

תגיות: נבחרת ישראל

דור בלך  
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

רוני לוי הוא המועמד המוביל של חברי הפורום המקצועי לאימון נבחרת ישראל. אחרי שיוסי אבוקסיס האריך את חוזהו בבני יהודה, נותרו לוי וניר קלינגר שני המועמדים האחרונים.

למאמן אנורתוזיס, שחתם על חוזה לשנתיים נוספות בקבוצה הקפריסאית, יש סעיף יציאה לנבחרת ישראל אם וכאשר יקבל פנייה, והוא הצהיר לא פעם שהיה רוצה לקחת את התפקיד. לעומתו, מאמן הפועל חיפה לקח העונה גביע מדינה, אחרי שנים רבות בלי תואר משמעותי, בעוד לוי סיים עונה מצוינת בתקציב נמוך באי השכן עם אנורתוזיס פמגוסטה.

בינתיים, אבי נמני המליץ למורן מאירי, חבר הפורום המקצועי, על מספר שמות של מועמדים פוטנציאלים למשרת המנהל הטכני. השמות יועלו בפגישה הבאה. מדובר בחמישה זרים, מתוכם יצמצמו את הרשימה. ביום שלישי תתקיים פגישה ראשונה, ולאחריה יוזמנו המועמדים לארץ להיכרות אישית.

בנושא אחר, אנשי הנבחרת ממתינים לדיווח לגבי קיום המשחק מול ארגנטינה וכן לגבי מיקומו אם אכן יתקיים. על פי המפיק הראשי של האירוע, דני בנעים, המשחק ייערך ככל הנראה בחיפה, ובתחילת השבוע הבא כבר יופצו כרטיסים. בנעים לא לקח חלק בהחלטה היכן ייערך המשחק, אלא לטענתו זכיין השידור וארגנטינה עצמה.

ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת, שלח מכתב לראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו, בו מחא על ההחלטה, וטען כי לא ייתכן שבימים בהם ארה"ב מעבירה את השגרירות שלה לבירת ישראל, משחק כזה לא ייערך בעיר.

קלינגר, כנראה לא יקבל עדיפות. (אלן שיבר)
קלינגר, כנראה לא יקבל עדיפות. (אלן שיבר)
הוסף תגובה