הפועל תל אביב חזרה למו"מ עם גלן רייס

האדומים עדיין מתלבטים לאור הפן המשמעתי של כוכב חולון בעבר. שולר צפוי לפנות מקומו למקניל

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הפועל ת"א מסתבכת. דני פרנקו ושחקניו ספגו הערב (חמישי) הפסד חמישי ברציפות ודרמטי במיוחד - 77:76 לבני הרצליה אחרי סל של אור לאומי 2.1 שניות לסיום. הגארד שפספס את כל העונה שעברה בגלל מחלת הנשיקה, התרגש במיוחד אחרי המשחק ולא הצליח לעצור את הדמעות.

בצל המשבר, הפועל ת"א חזרה למו"מ עם גלן רייס ג'וניור. כרגע שני דברים עיקרים מונעים את השלמת העסקה: פערים כספיים והעובדה שראשי האדומים עוד לא סגורים לחלוטין במהלך שכזה, לאור עברו המשמעתי של רייס בארץ.

אם האפשרות הזו נראיתה קלושה מאוד, אחרי ההפסד היא הרבה יותר מוחשית. אם רייס אכן יגיע, אחד הזרים ישוחרר במקומו. בכל מקרה, בהפועל מתכננים עוד שינוי עד המשחק הבא מול מכבי ראשל"צ בעוד 11 ימים מעבר לצירופו של מקניל. בשלב זה נראה שמי שיפנה את מקומו לטובת מקניל הוא ג'מאל שולר, שבמועדון מאוכזבים מיכולתו.

"דברים שלא בידיים שלי לא מטרידים אותי". פרנקו (מנהלת הליגה)
"דברים שלא בידיים שלי לא מטרידים אותי". פרנקו (מנהלת הליגה)

והיה גם משחק. פרנקו אמר אחרי ההפסד: "אני לא חושש מפיטורים כי דברים שלא בידיים שלי לא מטרידים אותי. אני מכיר את העבודה שלי ויודע מה ואיפה צריך לשפר. אנחנו יודעים שאנחנו צריכים להיות יותר טובים, אני לא רוצה לדבר על החסרים - זה לא תירוץ. מי שפה היה מספיק טוב בשביל להוביל לכל אורך המשחק.

"אנחנו יכולים לרחם על עצמנו או להרים את הראש ולחזור יותר חזקים. יש לנו גב של קהל שידחוף אותנו קדימה, אבל נצטרך לתת עבודה יותר טובה על המגרש. היה משחק של שתי קבוצות לחוצות וזה השפיע, היו הרבה מהלכים לחוצים בלי מחשבה. אולי היינו צריכים לעצור את זה, אבל קל לנתח בדיעבד".

בהפועל קיימת אכזבה גדולה מיכולתו של ג'מאל שולר, שקלע חמש נקודות ומסתמן שהוא יהיה זה שיעזוב עם הצטרפותו של ג'רל מקניל לסגל.

לאומי בטירוף אחרי סל הניצחון (מנהלת הליגה)
לאומי בטירוף אחרי סל הניצחון (מנהלת הליגה)
התרגשות שיא אחרי שריקת הסיום (מנהלת הליגה)
התרגשות שיא אחרי שריקת הסיום (מנהלת הליגה)

בצד המנצח, לאומי אמר: "עברתי כל כך הרבה בשנה וחצי האחרונות. לא האמנתי שאחזור לשחק כדורסל, אבל לא ויתרתי וחזרתי בשיניים. מה שקרה לי בסוף? התפוצצות של רגש. זה ניצחון חשוב מאוד עבורנו ואני ממש שמח".

מייקל דיקסון שכיכב עם 11 נקודות ו-15 אסיסטים, אמר: "הפסדנו ארבע משחקים קשים וזאת ליגה קשה וצמודה מאוד. זה היה חשוב מאוד עבורנו ואני שמח שיצאנו לדרך חדשה. בכל משחק שהפסדנו חוץ מירושלים, זה היה צמוד ויכולנו לנצח. גם היום זה היה צמוד, אבל סוף סוף הצלחנו לנצח וזה הגיע לנו כי עבדנו קשה מאוד בשביל זה".

המאמן גאשפר פוטוצ'ניק אמר: "ברכות לשחקנים, למרות שגם היום עשינו טעויות לא מחויבות שכמעט ועלו לנו במשחק. היינו אמיצים וניצחנו בזכות ההגנה שלנו מהמחצית השנייה, אני מקווה שמעכשיו הכל יהיה קל יותר , במיוחד כשהפצועים יחזרו. אני מאמין שזה יוציא אותנו לדרך חדשה".

הוסף תגובה