באומן התנצל, נרשם בסגל למשחק מול גלבוע

מכבי חיפה זקוקה לנס בכדי לשרוד. האם הפורוורד יציל אותה?

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים
א א א א (שנה גודל)
(באדיבות מנהלת הליגה)
(באדיבות מנהלת הליגה)
תחילת כתבה

מכבי חיפה היא כמעט בוודאות הקבוצה שתרד העונה לליגה הלאומית בכדורסל, כאשר הפסד מחר (חמישי) לגלבוע/גליל יכריע זאת. אחרי שניסו להציל את עצמם עם שני ניצחונות מול נהריה וראשל"צ, איבדו הירוקים את המומנטום עם הפסדים לנס ציונה והרצליה בשני המחזורים האחרונים.

חיפה צריכה שני ניצחונות במחזורים הקרובים לצד שני הפסדים של נהריה, תסריט שנראה לא מאד אפשרי. אבל עדיין מאמינים במועדון שההישארות היא אפשרית. "קבוצות חזרו ממצבים יותר קשים" נמסר מחיפה. באימונים ניחן כי אין אווירה של קבוצה שיורדת ליגה, והקבוצה מתכוננת כרגיל להתמודדות מול גלבוע/גליל.

כמו כן, הצרות במועדון מהכרמל המשיכו גם בגזרה אחרת, אחרי התקרית של ברנדון באומן עם קהל האוהדים של קבוצתו בהפסד להרצליה. הפורוורד הושעה זמנית, וזומן לוועדת משמעת, שבסופה התנצל. באומן אמר לראשי הקבוצה שהבין שמה שעשה לא היה בסדר. למרות שהפורוורד לא התכוון לפתוח עימות עם אף אחד, הוא הבין שלא היה צריך ללכת לכיוון הקהל. באומן, שהוחזר לסגל ואמור לשחק מחר, אמור לפרסם התנצלות בהמשך היום.

רג'י באקנר עדיין פצוע ולא נרשם למשחק, מה שאומר שת'רסון בורל ימלא את מקומו. הגארד בן ה-25 ששותף לשלושה משחקים בלבד (סה"כ 20 דקות בליגה) לא שיחק במשחקים הקודמים מכיוון שלא הרשים במיוחד עד כה.

בצד של גליל, ג'ייקובן בראון שוב לא נרשם, אך אלייזה ג'ונסון בסגל. הרצון הוא להעניק לבראון מנוחה עד לפלייאוף. קבוצתו של אריאל בית הלחמי רושמת רצף של שלושה הפסדים, ומקווה לשבור אותו מול נועלת הטבלה.

גם אם מכבי חיפה תפסיד, קיימת בכרמל תקווה קטנה להישאר בליגה בכל מקרה, אם קריית גת היא זו שתעלה מהלאומית ולא יהיה באפשרותה להעמיד תקציב לליגת העל. ההפסד אתמול לבאר שבע הרחיק את האופציה הזאת.

פלג, יינצל מירידה? (אלן שיבר)
פלג, יינצל מירידה? (אלן שיבר)

מאוחר יותר היום התנצל באומן בפני מכבי חיפה וכתב: "אוהדי מכבי חיפה היקרים, אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולפנות לחברי לקבוצה, להנהלה, לצוות האימון ולאוהדים האמיתיים והנאמנים של מכבי חיפה. בגלל התנהגות מיעוט מהקהל, מצאתי את עצמי בסיטואציה בה קיבלתי החלטה לא רציונאלית. למרות שכוונותיי היו טובות, ולא רציתי בשום פנים ואופן להסלים את המצב, נוצר אירוע שלילי מהר מאוד".
 
"אני רוצה להתנצל בפני כולכם, באופן אישי. עשיתי טעות להיכנס לקהל לאחר המשחק בהרצליה. ההתנהגות שלי הייתה צריכה להיות אחרת. התנהגות כזאת לעולם לא תתקיים מצדי יותר, לא משנה איפה אהיה".

"מאז שהגעתי לחיפה השקעתי את כל כולי בקבוצה. אין דבר שאני רוצה יותר מלסיים את מה שהתחלתי עם חברי לקבוצה בתוצאה הכי טובה האפשרית. אני אלחם עד שהעונה תסתיים ואמשיך ללבוש את המדים הירוקים בגאווה. מצפה לראות את כל האוהדים הנאמנים של מכבי חיפה בכדורסל מחר בגליל תומכים בנו. תודה על ההבנה וההשקעה בקריאת שורות אלה. אני מעריך מאוד את התמיכה והאהבה שקיבלתי מכולם".

הוסף תגובה