ונגר: היינו בשיחות עם מסי ורונאלדו ב-03'

השניים היו קרובים לשחק ביחד בארסנל? וגם: ארטטה בדרך

תגיות: אנגלית

מערכת אתר ערוץ הספורט  
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי שניהל את משחקו האחרון כמאמן ארסנל, ארסן ונגר, ממשיך לחשוף את הסיפורים שמאחורי הקדנציה בת 22 השנים בתותחנים. בראיון שערך לאתר הרשמי של המועדון, סיפר כי ב-2003 ניסה לצרף למועדון שני שחקנים: כריסטיאנו רונאלדו וליונל מסי, ולא היה רחוק.

ונגר סיפר: "רונאלדו היה קרוב מאוד לשחק בארסנל. הוא היה פה עם אמו. לאחר מכן מנצ'סטר יונייטד נכנסה לתמונה והיה להם את קרלוס קירוש באותו זמן. הם שיחקו נגד ספורטינג ליסבון והוא היה נפלא. במו"מ תמיד צריך לדעת מתי להיכנע ומתי לא להיכנע. ההצעה שלנו עמדה על 4.5 מיליון ליש"ט ונקבעה פגישה נוספת, אבל אז יונייטד קפצה ל-12 מיליון ליש"ט ולא היינו יכולים להרשות לעצמנו סכום כזה".

על מסי אמר המאמן: "פגשתי את ההורים של ססק פברגאס ובאותו זמן היינו מעוניינים גם במסי ובג'רארד פיקה. ניסינו להביא את שלושתם, אבל זה לא הסתדר. ברצלונה לא רצתה לאבד את מסי והם נתנו לו את ההצעה שהם היו צריכים להגיש כדי להשאיר אותו בקבוצה".

בינתיים, נראה כי המינוי של מיקל ארטטה כמחליפו של ונגר קרוב מתמיד. בספרד פרסמו כי פפ גוארדיולה הביע את הסכמתו לאפשר לעוזר לעבור לקבוצה מלונדון וגם ונגר עצמו בירך על המהלך ואמר: "יש לו את האיכויות כדי להיות מנג'ר". 

ארטטה. מוכן לצאת מהצל של פפ (Getty)
ארטטה. מוכן לצאת מהצל של פפ (Getty)
הוסף תגובה