דיווח: יונייטד תנסה לצרף את בונוצ'י בקיץ

מילאן תדרוש מעל ל-42 מ' יורו. יעזוב לראשונה את איטליה?

מערכת אתר ערוץ הספורט  
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

פחות משנה עברה מאז ליאנורדו בונוצ'י השלים את אחד המעברים המתוקשרים בכדורגל האירופי, ועזב את יובנטוס לטובת מילאן והקיץ הוא עלול לדלג לתחנה חדשה. לפי דיווח ב"טוטוספורט" מנצ'סטר יונייטד מעוניינת בבלם שיחזק את החלק האחורי לקראת העונה הקרובה.

מרכז ההגנה של יונייטד לא ממש סיפק את הסחורה העונה. ויקטור לינדלוף היה אמור להיות בורג משמעותי, אבל לא עמד בציפיות כשגם פיל ג'ונס, כריס סמולינג ומרכוס רוחו כשלו. כעת, מוריניו מעוניין בתותח כבד במיוחד שיעזור להצעיד את השדים האדומים חזרה לקדמת הבמה.

גם בונוצ'י עצמו, סובל מעונה די מאכזבת וכשמילאן נאבקת רק על המקום בליגה האירופית. הרוסונרי, ששילמו על הבלם ליובנטוס 42 מיליון יורו, ינסו למכור אותו בסכום גבוה יותר על מנת להשיג רווח ולעמוד בפייר פליי הפיננסי של אופ"א. זה לא יהיה קשה במיוחד בהתחשב בסכומים הגבוהים בשוק בימים אלו.

אם בונוצ'י אכן יגיע ליונייטד זו תהיה התחנה הראשונה שלו מחוץ לאיטליה. הבלם, שהחל את הקריירה המקצוענית שלו בוויטרבסה הקטנה, עבר בין היתר באינטר, טרביזו, פיזה, גנואה בארי וכמובן יובנטוס, איתה זכה בשש אליפויות רצופות, שלושה גביעים והגיע פעמיים עד לגמר ליגת האלופות.

הוסף תגובה