צפו: מכבי ת"א אלופה אחרי 1:3 על הוד השרון

הצהובים חגגו לראשונה מאז 2012 וזכו בתואר 11 בתולדותיהם. בר נצר: "הקהל שווה הכל"

מערכת אתר ערוץ הספורט  
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

האימפריה חוזרת. מכבי תל אביב גברה היום (שישי) 0:3 במערכות על הוד השרון במשחק הרביעי מול הוד השרון בהדר יוסף, השלימה 1:3 בסדרה וזכתה באליפות ראשונה מאז 2012. החבורה של זוהר בר נצר חוגגת זכייה 11 בתולדותיה ומסיימת עונה אדירה מבחינתה.

אחרי ההפסד במשחק הראשון להוד השרון, הצהובים התעשתו ולקחו את שני המשחקים הבאים. היום בהדר יוסף, הם המשיכו את היכולת המצויינת שהציגו במשחק השלישי בשרון. את שתי המערכות הראשונות, מכבי לקחה בקלות ובתוך פחות משעה (15:25, 17:25). במערכה השלישית הצהובים ביציע החלו לשיר שירי אליפות - גם הם הבינו שזו שאלה של זמן. הוד השרון נשברה ומכבי בזכות 16 נקודות לפלוטיזר, הבטיחה את הזכיה עם 17:25 ו-0:3 חלק.

המאמן האלוף, זוהר בר נצר, סיכם בהתרגשות: "כל הכבוד לשחקנים, זה משחק לא קל. רוב השנה אנחנו משחקים מול אולמות ריקים, אבל היום זה היה אחרת. הקהל שווה את הכל. אנחנו קיבלנו סטירת לחי בגמר גביע, שינינו דברים ואני שמח שהיום זה כמו שצריך. המכביזם בוער בכולנו. המשכיות? בכדורעף אין קדימה, יש רק עכשיו".

יש חגיגה (איגוד הכדורעף)
יש חגיגה (איגוד הכדורעף)

עומרי שוורץ הליברו הצהוב: "הלב הצהוב מתפוצץ ממתח, זו הייתה עונה מלאה לגמרי, עם הכל, מלאה בפיקים והגענו לשפל שהיה קשה להסביר, אבל מצאנו את עצמנו, ברגע שאתה ממציא את עצמך כמועדון וכשחקנים אז אפשר לחבר את זה. יש כאן שחקנים עם רקורד מדהים, לחבר את זה הכל ביחד ולהפוך את זה לקבוצה שעושה הגנה ושמה הכל בצד בשביל מכבי. זה הזהות, ברגע שמצאנו את זה אז דברים התחילו להסתדר. עובדים כדי להחזיר עטרה ליושנה, פרצנו את תקרת הזכוכית, מקווה שהכל יסתדר לטובתנו".

מאמן הוד השרון שהפסיד בגמר, אבישי טרייבנד: "הייתה לנו נפילה גדולה אחרי הפגרה של החג, אבל דווקא עכשיו כשנתנו שני משחקים גרועים, אני גאה בחבורה הזאת. הם עשו דבר גדול ומעל ומעבר למה שיכלו לעשות. אני מברך את מכבי ושמח בשבילם. הם נתנו משחק גדול ומגיע להם".

קהל רב הגיע לתמוך בצהובים (איגוד הכדורעף)
קהל רב הגיע לתמוך בצהובים (איגוד הכדורעף)
הוסף תגובה