חיפה בחיים בזכות 2:3 דרמטי על כפר סבא. צפו

הירוקות צימקו את סדרת הגמר ל-2:1 ומנעו אליפות מהקבוצה מהשרון. המשחק הרביעי ייערך ביום שני

מערכת אתר ערוץ הספורט  
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הפועל כפר סבא כבר פינטזה על זכייה באליפות כדורעף הנשים אחרי שניצחה את שני המשחקים הראשונים בסדרת הגמר מול מכבי חיפה, אבל לצפוניות היו הערב (רביעי) תכניות משלהן והן חזרו לתמונה אחרי ניצחון 2:3 דרמטי, שקבע 2:1 בסדרה.

דווקא הקבוצה מכפר סבא פתחה טוב יותר את המשחק ולמרות שאיפשרה למכבי חיפה חמש הזדמנויות הכרעה במהלך המכרעה הראשונה, היא הצליחה לנצח 27:29 בסיומת צמודה, הרבה בזכות שמונה חסימות קריטיות, ארבע מהן של ענבר וינרסקי. המערכה השניה נראיתה אותו דבר בדיוק, הפועל כפר סבא נהנתה מיכולת שיא של אלינה איליוטה ודהרה ל-14:25 במערכה השניה.

דווקא כשהקבוצה מהשרון הייתה רחוקה מערכה אחת מזכייה אדירה באליפות, הרגליים שלה קפאו. מכבי חיפה חזרה לחיים עם מכות פתיחה יעילות והגנה נהדרת, ריצת 0:5 של החיפאיות סגרה 14:25 מוחץ לזכותן. האלופה המכהנת לא עצרה וניצחה גם במערכה הרביעית אחרי דרמה גדולה ונקודת מערכה ליוליה אנדרושקו.

המערכה החמישית כבר הייתה בסימן המומנטום של חיפה, שני אייסים של אלה קולנוגורוב לא הותירו לכפר סבאיות שום סיכוי וחיפה חזרה לחיים עם 12:15 ו-2:3 גדול בסיום. הסדרה קמה לתחייה והמשחק הרביעי ייערך ביום שני הקרוב בחיפה.

עדיין בחיים. מכבי חיפה חוגגת (איגוד הכדורעף)
עדיין בחיים. מכבי חיפה חוגגת (איגוד הכדורעף)
הוסף תגובה