התלבטות בין גולסה לגל אלברמן, דסה לא בסגל

מכבי תל אביב חייבת ניצחון בטדי מול בית"ר י-ם: "מקווים להפעיל לחץ על באר שבע". התלבטות גם בין יוסי בניון לאוסקר סקאריונה

תגיות: ליגת העל

דור בלך
דור בלך  
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

מכבי תל אביב תעלה מחר (שבת, 21:00) לטדי למשחק ראשון מתוך שלושה בתוך שבוע, שהוגדר על ידי הקבוצה כמשמעותי ביותר שלה העונה, ובו היא תנסה לנצח את בית"ר ירושלים. בשלישי תצא לעוד משחק חוץ קשה בדוחא מול סכנין, ובשבת הבאה תארח את הפועל באר שבע למשחק העונה הרביעי והאחרון העונה.

  • שבת, 21:00, ישיר ב-5SPORT: בית"ר ירושלים מול מכבי תל אביב

במכבי אמנם מקווים לגלות בסוף המשחק כי האלופה איבדה נקודות מול סכנין, אך מתרכזים רק בעצמם: "אם ננצח את בית"ר וסכנין וננצח את הפועל ב"ש בבית, אפילו שזה עדין לא יהיה תלוי בנו, זה יקרב אותנו מאוד לאליפות, זה יפעיל לחץ על ב"ש", אמרו בקבוצה. כל זאת כשאם ב"ש לא תאבד נקודות עד המשחק בשבת הבאה, ניצחון שלה על מכבי למעשה יבטיח לה את האליפות מעשית.

המאמן ליטו וידיגאל המשיך במנטרה הקבועה אותה הוא מעביר לשחקנים מאז הגיע - לחשוב רק משחק אחד קדימה ולא יותר, להתרכז בעצמם ולנצח משחק אחר משחק. מאמן הצהובים שמרוצה מהיכולת של הקבוצה בשבועות האחרונים, למעשה מאז הניצחון על בית"ר בחצי גמר גביע המדינה, לא מתכוון לערוך שינויים רבים בהרכב. גם היום לא תרגל וידיגאל הרכב.

חושב רק משחק אחד קדימה. וידיגאל (אלן שיבר)
חושב רק משחק אחד קדימה. וידיגאל (אלן שיבר)

אלי דסה לא התאמן גם היום ולא יהיה בסגל מחר, כשיובל שפונגין ימשיך לתפוס את מקומו. ההתלבטות היחידה של המאמן האנגולי היא בקישור, האם להחזיר את גל אלברמן להרכב, אך העובדה כי אייל גולסה כקשר אחורי הצטיין הן במשחק מול מכבי חיפה והן בחצי הגמר מול בית"ר, עשויה להטות את הכף לטובת תפקודו בעמדה זו ולא בעמדת קשר ה50-50, מה שישאיר את אלברמן על הספסל.

ליטו וידיגאל עדיין מתלבט אם לפתוח עם יוסי בניון, או שמא לתת לו מנוחה, מה שעשוי להביא את אוסקר סקריאונה לפתוח, או את אלברמן לחזור להרכב ואת גולסה לעמדה קדמית יותר לצד רובן מיקאל שילך אף הוא מעט קדימה.

הרכב משוער: פרדראג ראיקוביץ'; יובל שפונגין, איגור פיליפנקה, טל בן חיים, שרן ייני; אייל גולסה, רובן מיקאל, יוסי בניון (אוסקר סקריאונה); דור מיכה, טל בן חיים, וידאר קיארטנסון

צפוי לקבל מנוחה. בניון (דני מרון)
צפוי לקבל מנוחה. בניון (דני מרון)
הוסף תגובה