מילאן סמיליאניץ' ועומר בוארון חתמו בנתניה

הקשר הסרבי ומלך שערי בית שאן בעונה שעברה מצטרפים. גם זגורי בדרך

תגיות: מכבי נתניה

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
סמיליאניץ'. הרשים בהכנה (צילום: פייסבוק מכבי נתניה)
סמיליאניץ'. הרשים בהכנה (צילום: פייסבוק מכבי נתניה)
תחילת כתבה

הגזרה בין בית"ר ירושלים למכבי נתניה מתחממת. עורכי הדין של בית"ר שלחו מכתב לבקרה התקציבית ובו דרישה שלא לאפשר לקבוצה של שלומי דורה לפתוח את העונה. הסיבה: אי תשלום דמי השבחה בעסקת אריאל הרוש בסך של 450 אלף שקלים.

בנתניה זועמים על המועדון מהבירה וטוענים שאת החוב הם צריכים לבקש מהפועל ת"א. "לאלי טביב יש זיכרון קצר מסתבר. הוא קיבל את המגרש שלנו כשהחורף בירושלים לא אפשר לשחקנים שלו להתאמן ולא ביקשנו שקל אחד. הוא גם הצהיר שהחליט לאפשר להרוש לשחק אצלנו ושיחכה עם התשלום, אז מה קרה שעכשיו מתעוררים שם?", שאלו בקבוצה.
 
יו"ר הקבוצה דורון אוסידון מתכוון להיפגש עם אמיר כבירי, מבעלי הפועל ת"א, כדי לטפל בנושא ועל הדרך גם לנסות לסגור את צירופו של ישראל זגורי. הקשר של הפועל ת"א הסכים להתגמש בסכומים כדי לבוא לנתניה, שם מיועד לו, בעקבות הפציעות של ערן לוי ודיא סבע, תקפיד של שחקן מוביל. זגורי מעוניין להגיע לקבוצה וכעת בנתניה מבקשים שהאדומים יישאו בחלק מהעלויות.

הרוש. גורם המריבה (צילום: אלן שיבר)
הרוש. גורם המריבה (צילום: אלן שיבר)

בתוך כך, במועדון גם מצליחים לצרף שחקני רכש. הקשר הסרבי מילאן סמיליאניץ' חתם היום רשמית על חוזה לעונה אחת במועדון. על מועמדותו של השחקן פורסם כאן באתר לראשונה. לקשר בן ה-28 יש 6 הופעות במדי הנבחרת הבוגרת של סרביה ושער אחד (מול אזרבייג'אן ב-2007). בנוסף הוא גם שיחק בעבר באספניול וספורטינג גיחון מספרד. מי שעוד מצטרף הוא החלוץ עומר בוארון. מלך שערי הפועל בית שאן בעונה שעברה חתם באמצעות סוכנו אדם קידן, לאחר שגם נטל חלק במחנה האימון בגרמניה.

היום אמור לנחות החלוץ טיאגו סנטוס, שהיה מועמד לקבוצה לפני שבועיים, אבל בשל יציאת הקבוצה למחנה בגרמניה, הוחלט להקפיא בשלב זה את הגעתו. השחקן שמיוצג ע"י סוכנו דדה חדד ושיחק בעונה האחרונה באוטולוס הקפריסאית, מוכן לבוא להתרשמות של מספר ימים ושלומי דורה כבר נתן אורי ירוק להביאו.

חלוץ נבחרת הונדורס, ג'רי בנגטסון, שנבחן ושוחרר, עבר להיבחן באיראן בקבוצת סאפוליס. איתי מנצור יושאל גם השנה כדי לצבור דקות משחק משמעותיות יותר. במועדון ינסו להכשיר את עידו לוי לקראת המשחק בשבת מול הפועל רעננה. ירין חסן, שהציג יכולת טובה במחנה האימון, עשוי לפתוח במקומו של לוי, אם זה לא יהיה כשיר. הקבוצה תחזור להתאמן מחר  באיצטדיון העירוני.

בוארון מצטרף להתקפה הנתנייתית
בוארון מצטרף להתקפה הנתנייתית
מעבר לתגובות