יזרעאלי: היה מפחיד, לא יודע כמה זמן אני אעדר

הרכז שנפגע בראש ופונה לביה"ח הגיע חבוש בעינו לאימון: "מי שמכיר אותי, יודע שאין לי יותר מדי מה לעשות". מחר: חבריו מול גליל

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

יממה לאחר שנפצע באימון הפועל חולון, והורד מהמגרש כשהוא מטושטש וסובל מפגיעות בפניו, הגיע הערב (שבת) גוני יזרעאלי לאימון באולם הפחים. הרכז הופיע, כשעינו הימנית חבושה, וכשהוא סובל ממספר שברים באפו.

יזרעאלי התקבל בחמימות וגם בלא מעט דאגה על ידי חבריו לקבוצה וצוות האימון שכולל את ליאור ליובין ואלעד חסין. בהמשך, הוא אף לקח חלק באסיפת הווידאו לקראת ההתמודדות מחר מול גלבוע/גליל בגן נר.

"זה היה מפחיד", אמר יזרעאלי, "אני לא זוכר את הכל, אבל ממה שסיפרו לי עשיתי מהלך, סיבסוב לכיוון קו הבסיס, נתקעתי בשלומי הרוש ונפגעתי באזור ארובת העין. בהתחלה היה חשש לשבר בארובת העין, אבל למזלנו אין. זה רק כמה שברים באף וחתכים. אני לא יודע כמה זמן אעדר כי מחר יש לי ביקורת אצל רופא העיניים ורופא נוסף שיבדוק לי את האף ואז נדע".

מפתיע לראות אותך כאן יממה לאחר פציעה לא פשוטה?
"זה חלק ממני, מי שמכיר אותי יודע שאין לי יותר מדי מה לעשות חוץ מכדורסל. זה החיים שלי וכבר אתמול ידעתי שאני אגיע לפה כבר היום. המסר שלי לאוהדים הוא שאני מקווה לחזור מהר ושכבר מחר ניתן משחק טוב בגליל".

כאמור חולון פתחה את העונה עם ניצחון סופר מרשים על מכבי תל אביב, אבל סבלה 'מתסמונת הניצחון על מכבי' והפסידה במחזור לאחר מכן לנס ציונה. 

מעבר לתגובות