יזרעאלי: חיכינו שמזרחי יתפוצץ, נצחנו בזכותו

באשדוד מאושרים אחרי שהעפילו לרבע גמר הגביע עם 80:85 על הפועל ת"א. הגארד: "מגיע לקהל ולנו ליהנות"

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבהמכבי אשדוד במומנטום חיובי. למרות שהיא עדיין במקום האחרון בטבלת הליגה, בעיר הנמל אפשר למצוא חיוכים, אחרי שגברו על הפועל תל אביב 80:85 אמש (שני) ועלו לרבע גמר גביע המדינה. אם מצרפים את הניצחון של הצהובים על מכבי ראשל"צ במשחק השלמה לפני שבוע, מגלים שאשדוד חזרה לעניינים.

כוכב הניצחון של אשדוד היה משה מזרחי, שפגע לא פחות ב-7 מתוך 8 זריקות לשלוש. הגארד של הקבוצה, גוני יזרעאלי, התייחס לכך: "משה הוא אחד המנהיגים שלנו, הוא ודרור חג'ג', שניהם בעניינים. כיף להיות עם שניהם על המגרש, חיכינו למשחק הזה ממשה והיום הוא התפוצץ. בזכותו ניצחנו".

"מגיע לקהל", הוסיף יזרעאלי, "לא היה פשוט בתקופה האחרונה עם כל חילופי הזרים. מגיע להם ולנו ליהנות". הגארד נשאל האם הקבוצה מכוונת למעלה: "לא נצהיר הצהרות. יש לנו את מכבי ת"א לצערי בליגה במחזור הבא ואנחנו באים במומנטום טוב, אחרי זה חוזרים הנה נגד הפועל, תהיה מלחמה עוד פעם".

בפעם השנייה ברציפות, מייק הול שהגיע לאחרונה לקבוצה לא שיחק בגלל פציעה. בשישי האחרון הוא עשה MRI ומחר תתקבל התשובה. באשדוד מקווים שהפציעה לא חמורה כדי שיוכל לחזור למשחק מול מכבי ת"א. צריך לציין שבשני הניצחונות שלה, אשדוד שיחקה עם 3 זרים בלבד.

מעבר לתגובות